Mít čisté ruce je základ

Domácnost a nábytek

V dnešní moderní době je dávkovač mýdla nezbytnou součástí každé koupelny. A důvod? Díky existenci dávkovače mýdla je mytí rukou hygieničtější a snazší zároveň. Avšak existují dva druhy, mechanický a bezdotykový. Mechanický vám sice umožní vydat přesnou dávku mýdla, ale nezaručí bezpečnost přenosu bakterií. Kdežto bezdotykový dávkovač uvolní potřebné množství mýdla v reakci na pouhé mávnutí ruky a zaručí vám 100% čistotu.

Bezdotykové dávkovače mýdla mají elektronický obvod napojený na fotobuňku, která pomocí senzoru snímá pohyb poblíž dávkovače. V závislosti na něm pak uvolňuje přesně naprogramované množství mýdla. Přesně na tomto principu pracuje bezdotykový dávkovač mýdla ECG BD 25, který Vám zaručí naprostou hygieničnost při mytí Vašich rukou.

Bezdotykový dávkovač mýdla ECG BD 25 je vhodný mýdlo, dezinfekční prostředek ale také jakkýkoliv čistící prostředek. Nádoba na roztok je velká 250 ml a díky přesně stanovenému množství potřebného k umytí rukou se výrazně ušetří mycí prostředek. Na podsvíceném LCD displeji si pomocí tlačítek + a – můžete určit až 3 úrovně dávek, které potřebujete.

Oceníte také zejména funkci automatického čištění. Další výhodou je i výrazná vizuální změna k lepšímu. U tohoto dávkovače si vyberte hned dvě barvy, černá a bílá. Bezdotykový dávkovač mýdla ECG BD 25 k jeho provozu potřebuje 3 x AA baterie. Buďte IN a pořiďte si nový bezdotykový dávkovač a zamávejte se starým.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang