Když vám není dobře – moderní teploměry

Domácnost a nábytek

Byť jsou stále velmi oblíbené, už si je u nás nekoupíte. Řeč je o klasických rtuťových teploměrech, jejichž prodej byl letos v létě zakázán. Náš internetový obchod vám dokáže, že přejít na moderní digitální teploměry je snažší, než se možná zdá a přináší to s sebou řadu výhod. Podívejte se na naši nabídku digitálních teploměrů.

Rtu’tové teploměry měly své výhody. Jedním z těch hlavních byl jistě poměr cena/výkon. Nicméně jedovatá rtuť uvnitř byla potencionálním rizikem a tak se u nás prodej těchto teploměrů zakázal. Moderní digitální teploměry vám nabízí stejný komfort, rychlejší měření, větší přesnost a cenu velmi podobnou ceně za rtuťový teploměr. Pokud nechcete žádný luxus, můžete vyzkoušet napříkald model M260 od společnosti Ardes. Tento základní model v oblíbeném tvaru je vybaven krystalovým displejem a měří teploty od 32 do 44 stupňů Celsia s přesností 0,1 stupně. Váží pouhých 20 gramů a o změření vás bude informovat zvukovým signálem. Dalšími levnými variantami jsou například modely FT14 a FT09 od společnosti Beuer. Ty jsou navíc vybaveny signálem horečky a jsou také voděodolné, takže jdou bez problémů dezinfikovat.

Dražší modely teploměrů nabízejí mnohen větší komfort. Samozřejmostí je měření teploty v dostatečném rozsahu a funkce z předešlých, levnějších modelů. Jejich předností je však maximální rychlost měření, kdy vám teplotu sdělí během jedné sekundy a to díky infračervenému světlu. Vybrat si můžete měření na čele i v uších. Jejich vnitřní paměť vám pak umožní uchovat několik předchozích měření. V nabídce máme model BH 1111 L0 od společnonosti Tefal, který má nejpřesnější měření s odchylkou 0,1 stupňů Celsia. Teploměry od společnosti Beuer (modely FT 55 a FT 60) mají odchylku o něco větší, 2 reps. 3 stupně Celsia, nicméně stejně jako jejich levnější varianty jsou stavěny voděodolnou konstrukcí a jejich použití se neomezuje pouze na teplotu těla. Tyto teploměry vám změří také teplotu povrchu těla a jeho okolí.

Moderní digitální teploměry jsou 100%ně bezpečné a jejich užití je jednoduché a hlavně rychlé. Proč se trápit mnohaminutovými měřeními, když stačí i jedna sekunda a víte, jak na tom jste!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang