Myčky nádobí i do těch nejužších prostor

Spotřebiče

Obzvláště v menších bytech přicházejí menší spotřebiče, které nezaberou přílíš mnoho místa, určitě vhod. Ovšem s menšími rozměry jistě nechcete ošizené funkce. Proto bychom vám dnes rádi doporučili řadu úzkých, 45 cm širokých myček, které si nic nezadají s jejich širšími sestřičkami. Představujeme vám řadu úzkých myček ADP a řadu vestavných úzkých myček ADG.

Společnost Whirlpool na trh kromě široké palety standardně širokých myček nádobí (60 cm) dodává také specializované úzké myčky nádobí o šířce 45 cm, které pojmou až deset sad nádobí. Všechny modely z této série jsou vybaveny elektronickým programátorem a patří do energetické třídy A. Nejvyšší model ADP 688 WH je určen pro 8 sad nádobí a je navíc vybaven displejem a funkcí antibacteria.

V šíři 45 centimentrů dodává společnost Whirlpool na trh řadu klasických i vestavných myček.

Klasické myčky náleží do modelové řady ADP. Tyto myčky nádobí patří do energetické třídy A, která se týká i mytí a sušení. Jejich spotřeba energie je 1,01 kWh a spotřeba vody pouhých 13 litrů. Všechny tyto myčky jsou vybaveny třemi mycími rameny. Jejich hlučnost se pohybuje mezi 49 a 52 dB. Více informací o jednotlivých modelech se dozvíte u každého produktu samostatně.

Vestavné myčky náleží do modelové řady ADG. Většina z těchto myček se taktéž chlubí energetickou spotřebou 1,01 kWh a 12-13 litry spotřeby vody. Jen model ADG 758/1 disponuje energetickou spotřebou pouhých 0,95 kWh. Více informací o jednotlivých modelech se dozvíte přímo na stránkách produktů.

Myčky Whirlpool disponují dvěmi zajímavými funkcemi. Aquastop a aquasafe. Aquastop je funkce, která zabraňuje unikání vody z přívodní hadice a tím tak chrání vnější povrch myčky. Pokud by k úniku došlo, myčka se sama vypne, odčeprá ze svého nitra vodu a uzavře přívodní vodovodní ventil. Aquasafe naopak zajišťuje vnitřní ochranu myčky a dojde-li k nějakému úniku vody uvnitř myčky jinde, než kde se má vyskytovat, myčka se opět vypne a dál již nepracuje.

Využijte naší speciální nabídky, kdy některé modely máme v cenové akci se slevou až 45%. Neváhejte a vyberte si z naší nabídky ještě dnes!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang