Nabíječka autobaterií

Auto-moto

Nabíječka autobaterií je velmi užitečná věc, protože člověk nikdy neví kdy ji bude potřebovat. Výhodou nabíječky autobaterií CTEK Multi XS 3600 je její univerzalita. Hodí se pro všechny typy motorových vozidel. Ať už máte malé auto do města, skútr, dodávku, čtyřkolku, traktor, člun nebo menší loď, tak všechny tyto stroje Vám pomůže zprovoznit nabíječka autobaterií CTEK Multi XS 3600.

Protože společnost CTEK vyrábí velmi kvalitní výrobky, nebojí se nabídnout pětiletou záruku na svoje výrobky!  S nabíječkou autobaterií CTEK Multi XS 3600 můžete nabíjet baterie v rozmezí 1,2 – 75 Ah a udržovat dokonce v rozmezí 1,2 – 120 Ah. Nabíječka autobaterií CTEK Multi XS 3600 je nenáročná na rozměry, takže ji sebou můžete stále vozit v kufru a nebude Vám překážet. Nejčastěji se nabíječky autobaterií používají v zimě, proto má nabíječka autobaterií CTEK Multi XS 3600 speciální režim pro chladné období. Nabíječka autobaterií CTEK Multi XS 3600 dokáže bez problému oživit i značně vybité nebo zasulfátované baterie.

Nabíječka autobaterií CTEK Multi XS 3600 je velmi kvalitní produkt od společnosti CTEK s pěti letou zárukou, takže pokud toužíte po spolehlivé autonabíječce, je to perfektní volba.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang