Nafukovací bazén Marimex Relax Pool – letní osvěžení a relaxace

Dílna, stavba a zahrada

Léto u vody je určitě jedno v současné době z nejúžívanějších slovních spojení. Na výběr je řada příležitostí, jak toto sousloví přeměnit ve skutečnost. Nicméně pro ty z vás, kteří raději soukromí před vřavou u rybníka, máme dnes zajímavou nabídku. A nejde jen tak o ledajaké koupání. Nafukovací bazén Marimex Relax Pool můžete využít i k relaxaci a obrodě svého (nejen) teplotou zmáhaného těla.

! Pro letošní rok je bohužel bazén Marimex Relax Pool z důvodu velkého zájmu již vyprodán. Nezoufejte, v naší nabídce naleznete celou řadu jiných, báječných bazénů !

Nafukovací bazén Marimex Relax Pool je navíc s podtitulem “vířivý” a jak už tedy název napovídá, kromě osvěžení v parném dni můžete tento bazén využít jako příjemnou relaxační kůru. Kdykoliv snadno přenositelný a sestavitelný bazén se výtečeně hodí do domácností, na chaty a chalupy nebo s sebou na dovolené.

K postavení stačí nafouknout plášť bazénu elektrickou pumpou a poté jen napustit vnitřní prostor vodou. Zapojením kartušové filtrační jednotky do elektrického proudu docílíte příjemného bublání vody, která osvěží váš organismus a z těla rychle a příjemně odplaví stres. A nakonec i kdyby v létě nakrátko zavládlo chladnější počasí, vodu v Marimex Relax Pool bazénu můžete vyhřát až na 40 stupňů Celsia.

V základním balení bazénu Marimex Relax Pool naleznete zdarma také termokryt a krycí plachtu, pokud však chcete mít jistotu kompletního vybavení k provozu bazénu, doporučujeme zakoupit bazén Relax Pool včetně bohatého příslušenství. Získáte tím kromě uvedeného také kartušovou filtraci, ohřev vody, podložku pod bazén, bazénový vysavač, malý plovák a také set bazénové chemie.

Bazén Marimex Relax Pool je tím pravým letním vybavením pro vás. Kdekoliv si můžete dopřát komfort výřivky, za kterou byste jinde platili horentní sumy anebo případně byste čekali dlouhé desítky minut, než se v ní uvolní místo. A sami posuďte – je lepší mít výřivku pro sebe s parterem a případně s dětmi nebo se v ní mačkat s cizími lidmi? Využijte naší letní nabídky a podívejte se také na ostatní bazény Marimex, které máme v nabídce.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang