Nafukovací čluny top

Sport a outdoor

Vyrazili jste letos na dovolenou? Chtěli jste si zpříjemnit den plavbou na lodičce či šlapadle, ale v půjčovně měli zavřeno? Zatoužili jste mít svůj vlastní člun a nemuset se už zabývat starostmi s půjčováním těchto plavidel? Nafukovací čluny jsou pro vás tím správným řešením. Z našich moderních člunů kvalitních materiálů si zajisté vyberete. Patříte mezi příznivce kempování a sjíždění řek? Pak není co řešit.

Jaké výhody nafukovací čluny přináší?

Každé léto sluníčko vybízí k vodním radovánkám. Mezi nejoblíbenější vodní radovánky patří kromě koupání bezpochyby vodáctví. Nafukovací čluny nabízí strávit příjemnou dovolenou na hladině jakékoli řeky, kde neutratíte moc peněz a užijete si spoustu zábavy. Nespoléhejte se na půjčovny a pořiďte si své vlastní vodácké vybavení. S námi to nebude žádný problém.

Už nikdy nebudete muset čekat, až se uvolní vámi vybraný nafukovací člun v půjčovně. Vyberete si naprosto svobodně kam a kdy jet a také kdy se vrátit. Rádi se ze dne na den rozhodujete kde strávit dovolenou? Nafukovací čluny jsou snadno přenosné a jednoduše se nafukují ruční pumpou.

Jaké nafukovací čluny si mohu koupit?

Námi nabízené nafukovací čluny jsou určeny pro maximálně 2 dospělé osoby a 1 dítě. Do jednoho člunu tak můžete vměstnat celou rodinu a užít si spolu na dovolené spoustu legrace. Máte obavy, že kvůli vaší váze plavba na člunu nepřichází v úvahu? Nafukovací čluny mohou mít nosnost až 260kg! Všechny nafukovací čluny jsou dodávány se dvěma plastovými pádly a sadou pro opravení poškozeného člunu.

V našem obchodě si můžete dokoupit také ruční pumpu se třemi adaptéry, se kterou se nafukovací čluny uvedou do provozu jedna radost. Nafukovací čluny jsou určeny pro klidné hladiny řek a rybníků a jistě vás dovezou všude tam, kam potřebujete.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang