Natáčky pro rychlé lokny – Remington KF 40 E

Spotřebiče

Holky to chtějí! Nejste si jisti co přesně máme na mysli? Samozřejmě perfektní účes a to klidně s dobře udělanými vlnami. Však proč ne, když moderní svět jim k tomu nabízí výborný prostředek, se kterým to není práce na celé ráno, avšak výsledek stojí za to.

Existují totiž i varianty natáček na noc, které proces velmi usnadňují. I kluci to vlastně chtěj! Chětjí, aby měly slečny perfektní účesy. A to s Remingtonem KF 40 E mít určitě budou!

Holky prostě chtějí mít vlny: s novými natáčkami Protect & Shine (KF40E) můžte snadno vytvořit bohaté a lesklé vlny a lokny. Na natáčky s rychlým zahřátím snadno naviňte vlasy a nechte chladnout. Sada obsahuje 20 jemných natáček ve 3 velikostech, všechny s teflonovým povrchem a ionizací pro zdravé, leské vlasy bez krepatění.

Řada Protect&shine od Remingtonu přináší všem svým uživatelkám nový inovativní design v kombinaci s nejnovějšími technologiemi pro extra ochranu vlasů. Tato řada je ideální pro uživatelky, které rozhodně nechtějí dělat kompromisy ve vztahu ke svým vlasům, ale rády si vytvářejí účesy podle posledních módních trendů. Natáčky pro rychlé lokny Remington KF 40 E samozřejmě nejsou v této řadě výjimkou.

V úhledném balení naleznete 4 malé, 10 středních a 6 velkých natáček. V samotném těle natáček se pak ukrývá exkluzivní voskové jádro k udržení vysoké teploty, rychlejšímu vytvarování vlasů a dlouhotrvajícímu stylingu. Nechybí ani nepřilnavý teflonový povrch natáček.

Remington KF 40 E bude mít ve vaší koupelně určitě své místo. I když nehodláte nosit vlny a lokny stále, čas od času vás snadná změna účesu jistě potěší.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang