Nebankovní úvěry pro neplatiče i dlužníky

Půjčky

Na trhu je v dnešní době skutečně velký výběr v oblasti nebankovních společností. Ty jsou velice kvalitní a hlavně přístupné. Pokud si totiž chce člověk zřídit úvěr v bance, jeho příjem musí být dostatečně vysoký a nesmí mít záznam v registru dlužníků.

Na druhé straně právě mnohé nebankovní půjčky jsou určeny přímo rizikovým klientům. Je to z důvodu, že nejvíce zamítnutých bankovních úvěrů je právě z důvodu nízkého příjmu.

Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu je bezpochyby nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším nebankovním úvěrem vůbec. A to proto, že nejvíce zamítnutých bankovních úvěrů je právě z důvodu nízkého příjmu.

U produktu tohoto typu nepotřebuje žadatel žádný doklad o potvrzení výši. Nezáleží na tom, jak velké příjmy má a má-li vůbec nějaké. Produkt tak bude schválen i v případě, je-li člověk nezaměstnaný.

Půjčky bez registru a poplatku

Dalším oblíbeným produktem jsou půjčky bez registru a poplatku. Do registru dlužníků je velice snadné se dostat, stačí jen zapomenou na nějakou splátku.

Problém je v tom, že banka nezřídí úvěr nikomu se záznamem v registru. V registru dlužníků se však bude člověk nacházet ještě několik let poté, co všechny dluhy splatí.

Úvěr v bance tak bude odepřen na hodně dlouhou dobu. U této nebankovní alternativy se do registru dlužníků nenahlíží, nezáleží tak na výši dluhů.

Půjčky ihned na ruku

Kdo potřebuje peníze okamžitě, řešením jsou půjčky ihned na ruku. Ty jasně dokazují, že nebankovní úvěry jsou vhodné i pro ty, kteří si úvěr v bance dovolit mohou.

Žádná banka totiž neumožňuje expresní zřízení úvěru, jelikož kontrola všech dokladů a potvrzení zabere spoustu času. Obvyklá doba zřízení úvěru v bance je tak několik dní až týden.

Potřebuje-li člověk peníze skutečně okamžitě, nebankovní řešení je jediné vyhovující. Navíc zřízení nebankovního úvěru je snadné, stačí jen vyplnit krátký online formulář se všemi důležitými informacemi. Poté budou peníze odeslány na váš bankovní účet.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang