Něco pro milovníky české hudby

Pro děti

Nudíte se po večerech, televize vás nebaví a přemýšlíte, co si vymyslet za zábavu? Nebo třeba plánujete nějakou domácí akci s přáteli a chcete vymyslet nějaký zábavný program? Je to jasné. Chce to nějakou zábavnou společenskou hru. A ne jentak ledajakou.

Dnes tu máme něco, co určitě zaujme fanoušky české populární hudby. Jedná se o společenskou hru ALBI Česká hudba, se kterou se zaručeně nebudete nudit. Hrát může 2 až 6 lidí a je určena pro hráče od 12 let, takže není problém zapojit i děti.

Jak dobře tedy vlastně znáte českou hudbu? K dispozici je 300 karet s 1800 otázkami a odpověďmi a 100 karet s úkoly. Otázky jsou pak rozděleny do šesti okruhů a to: populární hudba, filmová hudba, tradiční hudba, folk a country, různé a doplňování textu. Na své si tak příjde určitě každý.

Oboustranný herní plán této hry umožňuje hrát i párty verzi této hry. To budete kromě zodpovídání otázek plnit i zábavné úkoly formou broukání písniček, pantomimy nebo kreslení. Ten nejúspěšnější z vás na konci získá Zlatého slavíka.

Během hry ALBI Česká hudba zažijete nejen spoustu zábavy, ale také se dozvíte spoustu zajímavých informací ze světa české hudby. Tak neváhejte a nalaďte se na vlnu těch nejznámějších melodií a písniček.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang