Něco pro milovníky dobré kávy

Spotřebiče

Patříte také mezi kofeinové “závisláky”, kteří se ráno nebo během dne neobejdou bez šálku kávy? Nebo zkrátka jen milujete chuť a vůni kávy? Pak se určitě nespokojíte s jentak nějakou kávou s nevýraznou chutí a bez lahodné pěny. 

Pokud si chcete vychutnat opravdu výbornou kávu, pak pro Vás máme tip na luxusní espresso DeLonghi ESAM 5500, které je dostupné jak v bílé, tak v černé barvě. Skvělou vychytávkou u tohoto automatického espressa je patentovaná funkce IFG Automatic Cappuccino, díky které připravíte perfektní cappuccino či caffe latte jedním stiskem.

Další výhodou je možnost použití mleté i zrnkové kávy, přičemž supertichý mlýnek má 13 nastavení hrubosti mletí. Zvolit si můžete i množství kávy, silné nebo extra jemné aroma, vysokou nebo střední teplotu spařování a tak dále.

Výrobce espressa DeLonghi ESAM 5500 myslel i na snadné čištění. Jediným stiskem tlačítka pročistíte celý systém od mléka.

Další praktickou funkcí je ohřívač šálků, dále pak například ukazatel stavu vody, elektronická kontrola teploty, výškově nastavitelný odtok kávy podle velikosti šálku a další. Zkrátka naprosto vychytaný přístroj. S tímto espressem bude Vaše každodenní káva dokonalá.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang