Něco pro sportovní nadšence

Sport a outdoor

Dodrželi jste nějaké předsevzetí a začali běhat, jezdit na kole či třeba cvičit doma? Nebo už jste nadšeným sportovcem nějaký ten pátek a chcete vaše tréninky ještě trochu vylepšit? Tak k tomu se vám určitě budou hodit sportovní tréninkové hodinky, se kterými budete vědět, jak na tom jste a které disponují dalšími praktickými funkcemi využitelnými při tréninku.

Výše uvedené určitě splňují tréninkové hodinky Beurer PM 62. Navíc hned zaujme velice atraktivní design. Hodinky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního broušeného chromu. Předností je také 3-řádkový snadno čitelný přehledný displej, takže zjišťování potřebných údajů vás nebude při oblíbené aktivitě zdržovat.

Mezi funkce těchto sportovním hodinek patří měření srdeční frekvence s přesností EKG, díky kterému budete snadno vědět, zda při cvičení ubrat či naopak přidat.  Nastavit si můžete individuální tréninkové zóny a také údaje jako hmotnost, výšku, věku, maximální srdeční frekvence apod. Samozřejmostí je měření spálených kalorií a také spalování tuku v g/oz. Mezi další praktické funkce tréninkových hodinek Beurer PM 62 patří hodinový čas, alarm/budík, stopky, datum či kalendář. Hodinky jsou navíc voděodolné do 30 metrů a dají se připevnit na kolo. Tak neváhejte a udělejte váš trénink ještě účinnějším.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang