Neuvěřitelná jízda tankem T-55

Sport a outdoor

Ne, není to vtip, ale žádaný dárkový poukaz, který má stále přibývající příznivce. Každý malý kluk, určitě zatoužil svést se v tanku. Tato možnost se vám jen tak nenaskytne a je tak potřeba ji chytit, nepustit a nechat se navábit na tento adrenalinový zážitek.

Dostáváte jedinečnou příležitost, vyzkoušet si řízení bojového tanku T-55. Na místě vám rádi zapůjčí kalhoty, bundu i kuklu, abyste se cítili jako opravdový tankista. Ještě než začněte řídit tank, dostanete teoretickou přednášku funkčnosti a systému řízení, abyste věděli co a jak funguje a jak se při jaké příležitosti zachovat. Poté si podrobně prohlédnete bojovou techniku a můžete se pustit do té nejlepší části a tou je řízení samotného tanku za dohledu zkušeného instruktora.

Na řízení tanku na tankodromu máte celou půlhodinu, za tu dobu si vše osaháte a instruktor vám zodpoví jakýkoli dotaz. V ceně tohoto dárkového poukazu na bojový tank T-55 je přítomnost instruktura po celou dobu kurzu, nemusíte se bát že vás opustí během jízdy. Tento poukaz je určen pro jednu osobu, ale vítáni jsou i další osoby jako spolujezdci za cenu 930,-Kč jeden spolujezdec a pro dva spolujezdce za 1.400,-Kč, tuto skutečnost je nutné uvést při vytváření objednávky.

Po úspěšném dokončení jízdy dostanete i památeční diplom, který si můžete vystavit doma a vzpomínat na nezapomenutelné chvíle, které se jen tak nebudou opakovat.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang