Nezapomeňte na míč

Sport a outdoor

Ať už se chystáte na dovolenou k moři, k rybníku, do hor či jen tak někem do kempu, myslete dopředu na případy, kdy může váznout zábava! Přitom stačí nabalit jen pár drobností navíc a žádná nuda nebo trudomyslnost nehrozí! A my pro vás dnes máme pro konkrétních tipů!

Základem je míč! Není potřeba být zrovna Maradonou, o to větší bude nejspíš zábava až třeba budete kličkovat mezi stany. V nabídce fotbalových míčů sijistě vyberete vzor a velikost podle svého gusta. K moři se vám bude spíše hodit míč volejbalový, který jistě nejednou využijete na beach volejbal nebo jen na lehké pinkání.

Vděčným společníkem pro ukrácení volných chvil jsou i badmintonové rakety. Objednat si můžete samostatnou raketu nebo i set dvou raket s dvěma míčky a navíc ještě s pouzdrem. Rakety určitě můžete nechat doma v případě, že se chystáte do větrného prostředí či na výškové výstupy, ale na takovém “Mácháči” vás jistě zabaví na dost dlouho!

Naopak hodně větrno jistě uvítáte, pokud s sebou nabalíte kite. Pokud jste začátečníci, můžete vyzkoušet nejprve menší cvičný kite Sevylor a postupně se propracovat třeba až k modelu Eolo Radsails Pro III o velikosti 3m2. Tyto sportovní draky můžete ale využít i u moře a skloubit tuto zábavu i se surfováním.

A klasikou ať už jedete kamkoli je určtiě petanque a frisbee. Doufáme, že alespoň jedno sportovní náčiní vás zaujalo a nezapomente ho doma! Veřte, že budete mít o zábavu postaráno!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang