Novinka na trhu s nikotinem

Domácnost a nábytek

Novinkou na trhu je unikátní ústní sprej, obsahuje roztok nikotinu a stříknutím dochází i k okamžité aplikaci nikotinu, která je ohleduplná k okolí a můžete tak používat i tam, kde nemůžete kouřit, jako jsou prostory letadla, kancelář, restaurace apod.  

Tento sprej NICOSTAR 15ml Nikotinový sprej NICOSTAR 15ml neobsahuje dehet, karcinogenní látky, oxid uhelnatý ani žádné ostatní toxické látky vznikající spalováním tabáku, nezatěžujete tak plíce ani další orgány jedovatými zplodinami hoření. Při stříknutí do úst se nikotinový roztok dostane přes sliznice tváře do krevního oběhu a nastává okamžitý účinek nikotinu.

Hlavní aktivní látkou u nikotinového spreje NICOSTAR 15ml je samozřejmě jak jinak než NIKOTIN, tento sprej obsahuje vitamín C, udržuje optimální stav sliznice v ústech a v žaludku a slinných žláz v dutině ústní, zlepšuje chuťové vjemy a chrání před mikroby

Dávkovat můžete až dvacetkrát denně a jednorázové si můž.ete stříknout maximálně třikrát. Jedno stříknutí nikotinového spreje NICOSTAR 15ml obsahuje 0,110 až 0,135 miligramů nikotinu a tři stříknutí obsahují stejné množství nikotinu jako u běžné cigarety. Balení vám vyjde až na sto stříknutí.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang