Oběd v těsné blízkosti přírody? Ano!

Novinky

Snídaně v trávě, oběd s rodinou v přírodě či večeře při západu slunce? Vypadá takto Vaše představa o dokonalé pohodě a romantice? Proč si takové zážitky nedopřát? Pořiďte si praktickou piknikovou sadu, která Vám umožní pohodlně servírovat vybrané pochutinky téměř kdekoliv.

Pikniková sada Picnic bag King Camp obsahuje nádobí pro 4 osoby, tedy 4 talíře, 4 plastové sklenice, 4 příbory. Součástí setu je i stylový ubrus o rozměrech 80 x 80 cm a 4 ubrousky. Vše je uloženo v praktickém batohu o rozměrech 37 x 40 x 17 cm, aby Vaše cestování bylo co nejpohodlnější. Uspořádání batohu je velmi přehledné, každý díl sady v něm má své místo. Velmi praktickou záležitostí je též termoobal na láhev vína či jiného nápoje umístěný na boku batohu. V setu nechybí ani otvírák na víno a láhve a prkénko na krájení.

Ať se již vydáte objevovat krásy České republiky nebo zahraniční se stanem či si chcete dopřát romatický oběd v trávě, stane se Vám piknikový set Picnic bag King Camp pro 4 osoby praktickým pomocníkem. Aby byl Váž zážitek z pravého jarního nebo letního pikniku dokonalý, nezapomeňte se vybavit též pořádnou piknikovou dekou a přibalte si s sebou samé oblíbené dobroty.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang