Pára není jen pro lokomotivy

Spotřebiče

Století páry už sice máme za sebou a někdo si může myslet, že je to již skutečná historie, která je už dávno překonána. Nebuďte ale na omylu. Pára je totiž stále v kurzu a vám může být velkým pomocníkem! Nevěříte?

Napařovací žehličky už dávno nejsou žádnou novinkou a o parních čističích jste již také nejednou slyšeli. Nejste si ale pořád jisti, co je na té páře vlastně tak fantastického? Je hned několik dobrých důvodů proč čistit za pomocí páry.

Pára je šetrná k životnímu prostředí. I na ty nejodolnější nečistoty není potřeba používat agresivní čistící protředky a navíc se s párou dostanete i na těžko přístupná místa. A to vše hlavně bez námahy, otlačených kolen a úporného drhnutí.

Čištění párou samozřejmě probíhá velmi rychle, tak nezapomeňte přidat kladný bod za ušetřený čas! Po úklidu také nezbudou žádné skvrny od vodního kamene. Už jste pomalu přesvědčeni?

Širokou nabídku parních čističů nabízí značka Kärcher a jedním z nich je například Karcher SC 2.​600 CB, který je dodáván i s perfektní žehličkou. S tímto čističem snadno odstraníte až 99,99% bakterí, které se vyskytují ve všech domácnostech.

Parní čistič poskytuje nabízí plynulou práci díky systému dvou nádrží, kdy lze jednu nádrž prakticky odejmout a naplnit vodou přímo z kohoutku. Dva metry dlouhá parní hadice s s pistolí se dostane do každého kouta a tryska na bodový paprsek zaručí odstranění i nejodolnější špíny.

Froté potah na ruční hubici vám dokáže snadno pomoci i s mytím oken.

Parní čistič Karcher SC 2.​600 CB bude nepostradatelným úklidovým pomocníkem ve vaší domácnosti. Pokud k tomu přidáte žehličku s plochou z ušlechtilé oceli, která snadno klouže po žehleném prádle, budete mít doma nerozlučnou dvojku parních pomocníků.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang