Parfémy Dolce Gabbana

Parfémy, kosmetika a zdraví

Kolekce Dolce Gabbana Anthology. Tato kolekce vtrhla do obchodů s obrovskou silou a vášní. Dolce Gabbana představuje novou kolekci s neobyčejným a přirozeným luxusem. Nechte se uchvátit jednou z originálních vůní, všechny jsou osobité a všechny jsou Dolce Gabbana.

Dolce Gabbana nedávno uvedli novou kolekci parfémů Dolce Gabbana Anthology, podporovanou vášní a krásou. Kolekce pěti různých vůní je velmi osobitá a každá z nich má za sebou krásnou, slavnou a sexy postavu z úspěšného světa.

Pět různých vůní pochází od pěti různých tarotových karet. Slavné duo módních návrhářů DG rozhodilo karty na stůl a k nim vytvořili vůně. Každá z těchto důkladně vybraných karet vám napoví, která vůně je ta nejlepší pro vás.

Parfém Dolce Gabbana 1-LE BATELEUR EdT, 100ml La Bateleur znamená v tarotu kouzelník. Tato vůně je symbolem ženy, jež má srdce na dlani, je svůdná a romantická duše. Parfém obsahuje exotické výtažky z rostlin jako je vetiver, oliban, které doplňuje bílý cedr lístky z břízy a vodní tóny. Tváří této vůně je Tyson Ballou. Vůně svého nositele uvede do role dokonalého svůdníka.

Parfém Dolce Gabbana 3-LIMPERATRICE EdT, 100ml Tato tarotová karta na sobě nese císařovnu. Je to karta, která zobrazuje ženu mocnou se silnou osobností. Jak už císařovna napovídá, je to vůně přitažlivá, plná energie, která oslní svým charisma.

Patronkou císařovny je stejně oslňující Naomi Campbell. Flakonek skrývá extrakty z růžového pepře, vodního melounu, bramboříku, citrusového a santalového dřeva a tasky kiwi a rebarbory. S tímto parfémem se stanete vlivnou císařovnou.

Parfém Dolce Gabbana 6-LAMOUREUX EdT Tester, 100ml Karta ukazuje milence. Vystihuje neodolatelnou ženu, která je cílevědomá. Ví, co chce a ví, jak toho dosáhnout. Je to žena, která přitahuje pozornost, je provokativní a ženská. Nebo muž, který se nebojí budoucnosti, zná své cíle a jde za nimi. Tváří tohoto parému je Noah Mills. Milenecké je i složení. Růžový pepř se pojí s kosatcem, bergamot, bobule z jalovce a také pižmo.

Parfém Dolce Gabbana 10-LA ROUE DLF EdT, 100ml Kolo štěstí je znovu tady. Karta, která inspirovala DG, k této vůni zobrazila kolo štěstěny. Tato karta znamená štěstí, ale zároveň změnu. Je stvořená pro ženy dobrodružné, odvážné, které mají rádi adrenalin a risk, nebojí se bojovat vabank. Parfém si vzala pod svá hravá křídla česká a světová topmodelka Eva Herzigová. Přivoňte si a staňte se hráčem nebo jen hravou kočičkou.

Parfém Dolce Gabbana 18-LA LUNE EdT, 100ml Záhadná karta v tarotu přináší záhadnou vůni DG pro ženy zasněné s volnou duší. Je to vůně jemná, vzdušná a volná. Hlavní složky tvoří růže, lilie, jablko, mošus a santalové dřevo. Tajrmnou a zasněnou vůni předvádí jemná blondýnka Claudia Schiffer.

Všechny parfémy jsou k dispozici na našem skladě a je možné je zakoupit kdykoli. Při osobním odběru od Nás obdržíte originální tašku Dolce&Gabbana, do které Vám parfém dáme tak, jako by jste produkt kupovali v parfumérii.

Dolce&Gabbana

Dolce&Gabbana je módní značka, která se stala jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších na světě. Její kořeny sahají až do 80. let, kdy se dvě osobnosti – Domenico Dolce a Stefano Gabbana – rozhodly spojit své talent a vášeň pro módu a založit svou vlastní značku.

Domenico Dolce se narodil v roce 1958 v malém sicilském městečku Polizzi Generosa. Byl vášnivým milovníkem módy již od mládí a snil o tom, že jednoho dne bude módním návrhářem. Stefano Gabbana se narodil v roce 1962 v Miláně. Později se přestěhoval na Sicílii, kde se potkali a spustili jejich společnou módní dráhu.

Značka Dolce&Gabbana byla poprvé představena veřejnosti v roce 1985 na Milánském týdnu módy. Jejich první kolekce byla inspirována sicilským kulturním dědictvím a získala okamžitou pozornost a uznání. Jejich tvorba odrážela smyslnost, erotismus a kombinovala klasické prvky s moderním přístupem.

Během několika let se Dolce&Gabbana stali ikonickou značkou módního průmyslu. Jejich oblečení spojovalo luxus a eleganci s odvážnými prvky a výraznými potisky. Dnes je jejich jméno spojováno se sebevědomím, vášní a extravagantností.

V průběhu let se značka rozšířila na mnoho oblastí mimo oděvního průmyslu. Dolce&Gabbana začali produkovat i parfémy, obuv, doplňky a dokonce i nábytek. Jejich módní dům se stal synonymem pro luxus a exkluzivitu.

Dolce&Gabbana také spolupracovali s různými celebritami a umělci. Navrhovali kostýmy pro mnoho filmové i hudební projekty. Jejich práce je oceňována a nosí ji mnoho slavných osobností po celém světě.

Nicméně, historie Dolce&Gabbana nebyla bez kontroverze. V roce 2018 vypukl skandál, kdy se Stefano Gabbana dopustil rasistických a urážlivých poznámek vůči čínskému obyvatelstvu. To mělo vážné dopady na značku, protože mnoho známých a celebrit se rozhodlo bojkotovat jejich produkty. Dolce&Gabbana se omluvili za své chování a snažili se napravit svou pověst.

Navzdory kontroverzi je Dolce&Gabbana jednou z nejúspěšnějších módních značek na světě. Jejich móda je nejenom luxusní, ale také inovativní a vždy na špičce aktuálních trendů. Jejich vlastní osobnost a vášeň se promítají do každého jejich díla.

Dolce&Gabbana si získali nejenom srdce módního průmyslu, ale také milionů lidí po celém světě. Jejich značka je symbolem jedinečnosti, sebejistoty a krásy. S jistotou můžeme říct, že historie Dolce&Gabbanaje plná úspěchů, kontroverzí a inovací a jejich příběh v módním průmyslu ještě zdaleka neskončil.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang