VE STYLU PARFÉMŮ CALVIN KLEIN

Parfémy, kosmetika a zdraví

Chcete se cítit sebejistě? Vznešeně a sexy? Zažijte jedinečný a osobitý styl s parfémy Calvin Klein. Značka Calvin Klein je světoznámou ve světě módy a stejně tak je významnou ve světě parfémů. Minimalismus, originalita a různorodost jsou vlastnostmi, které tvoří základ všech vůní. Vůně pánské i dámské a nebo unisex se vyznačují touhou po aktivním životě, chtějí řádit a být obdivovány.

Parfémy Calvin Klein spojují svět mužů a žen, jejich různorodost umí obsáhnout nároky mužů i žen. Vůně v sobě nesou unisex sex-appeal, touhu i akci. Ačkoli jednotlivé složení parfémů může působit ležérně a nudně, jejich minimalistická a průžná kombinace je uchvacující. Stačí si přičichnout a už se vezete na kolotoči vášní a rafinovanosti.

Parfém Calvin Klein Eternity for Men EDT, 100 ml je pánskou toaletní vodou z řady Eternity (věčnost). Vůně vznikla přímo na popud velké lásky – věčné lásky, je odkazem hlubokého citu k ženě, který stále žije v této vůni. Nese v sobě mandarinku, zelené rostliny, santalové dřevo i bazlku a další.

Opravdu jiným, drzým pánským parfémem je Parfém Calvin Klein CK IN2U MEN EDT 50 ml (k dostání 100ml i 150ml). Skrývá ve svém flakonku opravdu jedinečnou vůni po ginu se šampaňským ve spojení s bílým cedrovým dřevem a pižmem. Tento parfém je pro muže sebejistého, troufalého a smyslného. K této řadě parfémů patří samozřejmě i parfém pro ženy Parfém Calvin Klein CK IN2U WOMEN EDT, 150 ml. Je to stejně drzá vůně pro ženu patřičně troufalou a sebejistou, která se denně protlouká ulicemi velkoměsta. Její vůně vás okamžitě pohltí a žene vpřed, je jako droga, kterou musíte mít! Červený cedar, silný akcent grapefruitu, cukrová orchidej a bílý kaktus jsou drogy, které vás spoutají.

Novinkou v sérii Calvin Klein je Parfém Calvin Klein Euphoria EDP, 100 ml. Tento parfém je celý ispirován orchidejí. Omamná vůně nádherné květiny se promítla do tohoto parfému i do jeho flakonku, jehož design je inspirován květem orchideje. Euphoria je vůně plná exotiky, ovoce, smyslných květů přelitá smetanovou vůní. Je inspirován orchidejí, je pro ženu vznešenou, elegantní s noblesou a nadhledem.

Parfémy Calvin Klein jsou stejně luxusní a vytříbené jako móda, kterou vytváří. Jsou pružné, sexy a velmi příjemné na tělo.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang