Perfektní účes každý den

Spotřebiče

Pokud jste fanda/fanynka perfektně rovných vlasů, ale příroda je vám nenadělila, tak už v dnešní době nemusíte zoufat. Stačí si pořídit nějakou šikovnou žehličku na vlasy, která vám je narovná přesně podle vašich představ.

Jednou takovou je určitě rotační žehlička na vlasy BaByliss ST290E, která nejen že vlasy dokonale vyžehlí, ale v případě potřeby i natočí. Nemusíte si tedy zvlášť kupovat žehličku a kulmu, ale můžete mít obojí v jednom šikovném výrobku.

Pokud se tedy budete chystat na nějakou společenskou událost, tak můžete všechny oslnit krásnými loknami. Žehlička disponuje dlouhými a velkými žehlicími plochami 90 mm x 5 mm, které jsou zaoblené, nebudou vás tak při úpravě vlasů tahat, jak tomu u některých žehliček bývá.

Žehlička je velice rychle nahřátá, díky 4 topným tělesům. Teplotu můžete nastavit až na 200 °C, přičemž k dispozici je 11 úrovní teploty. Pokud nebudete chtít vlasy žehlit, ale natáčet, tak vám jsou k dispozici 2 odnímatelné kartáče, se kterými snadno vytvoříte krásné lokny, jak vnějším tak vnitřním stylingem.

A co víc? Žehlička BaByliss ST290E disponuje také funkcí ionizace. Ta eliminuje statickou elektřinu a vaše vlasy tak nebudou rozlítané, ale hezky uhlazené a lesklé. S touto žehličkou a kulmou v jednom zkrátka budete vždy připraveni oslnit okolí.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang