Žehličky na vlasy – jak vybrat

Spotřebiče

S žehličkou na vlasy není vůbec složité vytvořit účes, za který by se nemuseli stydět ani kadeřničtí profesionálové. Jaké parametry jsou při výběru žehličky na vlasy rozhodující a na co si dát pozor? Nabídka žehliček na vlasy je poměrně široká a není jednoduché se v ní zorientovat. Žehličky lze například rozdělit na klasické, parní či ionizační. Co je důležité vědět a jak si poradit s výběrem žehličky na vlasy?

V této moderní době je téměř pro každého z nás důležité dobře vypadat a působit upraveně. Nejen spousta žen, ale také mužů, ráda pečuje o svůj zevnějšek, zejména pak o vlasy. Právě žehličky na vlasy jsou často vyhledávanými pro svou jednoduchou obsluhu a úžasné výsledky. Máte vlnité vlasy a toužíte po rovných? Nebo naopak máte rovné a přejete si, aby se vlnily? Potřebujete snadno a rychle upravit svůj účes tak, aby držel a vypadal upraveně? Pak jste tu správně.

Jaké žehličky na vlasy si mohu koupit?

Žehličky jsou moderní přístroje usnadňující péči o vlasy. Na trhu je mnoho různých firem, které vyrábí žehličky na vlasy. Vybrat si tedy můžete z mnoha značek, z nichž nejznámější je např. Phillips či Panasonic, ale ani u ostatních firem se nemusíte bát nekvalitních výrobků.

Každá žehlička může mít jeden nebo více nástavců (destiček), z nichž každý slouží k určité vlasové úpravě. Všechny žehličky na vlasy disponují rovnými destičkami, které slouží k narovnávání vlasů, což jistě ocení ta část populace, která se sice může pyšnit vlnitými vlasy, ale touží po změně. A naopak je tu řešení i pro jedince s rovnými vlasy, kteří si přejí mít vlnité. Pro tyto úpravy jsou vhodné destičky s většími či menšími vlnkami.

Žehličky na vlasy – jak vybrat?

Kromě výrobce se žehličky na vlasy liší především velikostí, barvou, maximálním příkonem (W), rychlostí zahřátí, ale samozřejmě také cenou. Pokud víte, že žehličku budete potřebovat zejména na cestách, řešením pro vás mohou být mini žehličky na vlasy, které jsou velmi skladné a není tedy problém kamkoli je s sebou vzít. Kdekoli a kdykoli se tedy můžete postarat o to, aby vaše vlasy vypadaly opět skvěle.

Mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější patří žehličky, které jsou opatřeny keramickými destičkami, díky tomu se tyto žehličky na vlasy velmi rychle zahřívají a tak s úpravou můžete začít téměř hned. U žehliček s keramicko-teflonovým povrchem bývá celoživotní záruka. Žehličky na vlasy mohou mít své pracovní plochy široké či tenčí, široké jsou ideální pro silné (vlnité) vlasy. Spousty žehliček mohou také disponovat např. zesilovačem zahřátí k rychlému nastavení nejvyšší teploty, zámkem teploty k ochraně před náhodnou změnou, automatickým bezpečnostním vypnutím apod. Je jen na vás, kterou z našich krásek si vyberete.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang