Svěží perlivé nápoje SodaStream si může doma připravit každý

Spotřebiče

Kdo by neměl rád perlivou vodu, která skvěle osvěží? S výrobníkem sodovky SodaStream je možné si ji dopřávat podle chuti, při každé příležitosti. Svým jedinečným nerezovým designem se hodí do každého moderně zařízeného bytu.

SodaStream je značka výrobníku sodovky, který umožňuje domácím uživatelům vytvářet perlivou vodu a různé druhy nápojů sycených oxidem uhličitým přímo ve svém domově. Tento výrobník je široce známý pro svou schopnost transformovat běžnou vodu na sodovku nebo jiné nápoje s bublinkami.

SodaStream zařízení se skládá z několika základních komponent:

  1. Nádoba na vodu.
  2. Tlaková láhev: Speciální láhev, do které se nalije voda a která je následně připojena k výrobníku. V této láhvi dochází k sycení vody oxidem uhličitým.
  3. Cylinder s CO2: Tlakový válec, obsahující stlačený oxid uhličitý, který je používán k sycení vody. Tento válec se připojí k výrobníku a umožňuje přidávání bublinek do vody.
  4. Přístroj na sycení: Samotný výrobník, který obsahuje mechanismus pro uvolňování oxidu uhličitého z tlakového válce do vody. Tím se vytvoří perlivá voda nebo sodovka.

Výrobník sodovky SodaStream musí být připojen na CO2 náplň, která slouží pro přípravu 60 l nápoje. Jedna bombička je v ceně s přístrojem, nové se dají kdykoliv dokoupit.

SodaStream nabízí hojnost ovocných příchutí

SodaStream nabízí různé příchutě koncentrovaných sirupů, které lze přidat do perlivé vody, aby se vytvořil nápoj s příchutí, například cola, citron-limetka, třešeň, pomeranč, brusinka, broskev, atd. To umožňuje konzumentům vytvářet širokou škálu nápojů podle svých představ, což může být ekonomicky i ekologicky výhodné. Různé příchutě sirupů se mísí s vodou v poměru 23 díly vody a jeden díl sirupu.

Výhody SodaStreamu zahrnují snížení množství plastových lahví a plechovek, které by jinak byly použity na balené sycené nápoje. Díky výrobníku sodovky lze šetřit tisíce korun, protože už nebude nutné nakupovat balenou vodu.

Také již nebude potřeba tahat se s těžkými lahvemi z obchodu. Díky výrobníku sodovky SodaStream šetří každý velkou měrou životní prostředí, protože plast se rozkládá několik stovek let.

Čistý design nerezového výrobníku sodovky SodaStream byl oceněn cenou REDDOT Design Award – vhodný do téměř každého moderního interiéru. S tímto přístrojem lidé šetří svoji peněženku, životní prostředí, zdraví a obohatí si jím i kuchyň o elegantní doplněk.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang