Pily ocasky top

Dílna, stavba a zahrada

Máte vlastní dílnu a uvažujete o tom, že byste si pořídili novou kvalitní pilu? V tom případě jste tu správně. V našem sortimentu si můžete vybrat z nejzajímavějších pil ocasek, jaké jsou na trhu k dispozici. Žádný správný řemeslník nemůže svou práci vykonat bez kvalitní pily, takže není co řešit. V této kategorii nabízíme pily ocasky těch nejznámějších značek, jako je např. BOSCH, ETA, DWT, Metabo, Ryobi či Skil. Kvalita je tedy více než zaručena.

Jaké pily ocasky nabízíme a k čemu slouží?

Tyto pily mají opravdu užitečné funkce a vlastnosti, které zajisté ocení každý řemeslník a kutil. Z naší nabídky si zajisté vybere každý. Potřebujete kvalitní pilu, ale přitom za ní nechcete utrácet příliš velké finanční částky? Pily ocasky jsou vhodné i pro leváky a při práci s nimi zajisté nebudete nikoho rušit – pily jsou totiž velmi tiché. Podívejte se do našeho sortimentu a vyberte si pilu přesně podle vašich představ. Pily ocasky vám ušetří čas a námahu!

Jaké funkce mohou pily ocasky mít?

Tyto pily slouží především k řezání dřeva, umělých hmot, kovových trubek a profilů. Ergonomicky tvarovaná rukojeť slouží pro optimální přenos síly na pilový kotouč. Oplášťovaný kryt převodu z hliníkového materiálu je robustní a odolný proti opotřebení. Samozřejmě velice dobře uchopitelný. Pily ocasky mají většinou velký a lehce ovladatelný spínač a otočný pilový list.

Díky širokému programu pilových listů mají pily ocasky univerzální použití. Pomocí pružných pilových listů je možné také řezání na těžko dostupných místech.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang