Pociťte opravdový adrenalin z jízdy v Hummerovi

Auto-moto

Máte rádi adrenalin a terénní značku auta Hummer? Připravte se na pořádný zážitek a vyrazte vstříc novým zážitkům z jízdy v Hummerovi. Tento dárek je určen nejen mužům, ale je vhodný také pro adrenalinové faninky.

Jestli je vaším nebo někoho blízkého snem projet se v Hummerovi H2, máte jedinečnou příležitost si tento sen splnit díky poukazu Jízda autem Hummer H2. Sami budete řídit tento vůz a tak si i nejvíce vychutnáte tuto adrenalinovou jízdu.

Pro prvních deset minut vám zkušený instruktor názorně předvede jak co nejefektivněji řídit auto Hummer H2 a co vše je možné si s ním dovolit a po zbývající čas tedy 35 minut pak budete moci řídit sami.

Tento dárek Jízda autem Hummer H2 je vhodný jak pro muže tak i ženy, minimální věk je dvanáct let a držitelé řidičského průkazu min. skupiny B mohou i sami řídit. Počasí u tohoto krásného dárku nemá vůbec žádný vliv, jezdí se za každého počasí.

Dárek Jízda autem Hummer H2 je určen pro jednu osobu a a můžet vzít sebou další dva spolujezdce, aby si vychutnali super jízdu v Hummerovi.

Při akci je možné fotografovat i filmovat, tak si nezapomeňte zabalit vše potřebné. Doporučujeme sportovní oblečení abyste se cítili co nejlépe a v zimních měsících je dobré se tepleji obléknout.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang