Duha za každého počasí, duha přímo u vás v pokoji

Domácnost a nábytek

Spatřit na obloze duhu, to chce mít bystré oko a hlavně být ve správný čas na správném místě. A to zejména v jarním a letním období. kdy je sluneční svit přes den delší a sem tam sprchne i nějaká ta přeháňka.

Možná pro vzácnost tohoto optického jevu mu lidé přiřadili symbol štěstí. Dopřát si tohoto štěstí můžete ale mnohem častěji a hlavně kdekoliv a kdykoliv. Stačí si pořídit tzv. Pokojovou duhu. Více se o ní dočtete v našem článku.

Skupina soustředných barevných oblouků, které vznikají lomem a vnitřním odrazem slunečního nebo měsíčního světla na vodních kapkách v atmosféře, to je v kostce duha – barevné pruhy ve vzduchu, které nás po staletí fascinují.

Jenže spatřit je není věru snadné a hlavně ne časté. Možná proto si nějaký šikovný kutil řekl, že taková duha přece může být vyvolána i uměle a po sérii zdokonalení vám máme tu čest představit výrobek s jednoduchým, ale o to výstižnějším názvem Pokojová duha.

Duh existuje několik druhů ovšem ta nejkrásnější, s plným spektrem barev, je ta, která vzniká, když jednodušše svítí sluníčko a prší zároveň.

Pokojová duha

V době silné zástavby se však duha kolikrát schová za domy a spatřit ji není snadné. S pokojovou duhou si můžete duhu vykouzlit i u sebe doma a to ve dne i v noci, v zimě i v létě. Jednodušše kdykoliv! Pokojová duha funguje na principu odrazu světla z 5ti silných barevných LED diod s garancí životnosti přes 50 000 hodin.

Tahle duha vám jednodušše vydrží svítit navěky. I kdybyste si duhu dopřávali 24 hodin denně, tak vám vydrží svítit necelých 6 let. Na spodu pokojové duhy se nachází přepínač, který Vám umožní nastavit zda-li chcete sledovat celé barevné spektrum naráz nebo postupně po jednotlivých barvách. Pro nejlepší vizuální podívanou je vhodné mít pokojovou duhu umístěnou do vzdálenosti 1 metru od zdi.

Zkrášlete pokoj vašim dětem a udělejte jim radost hezkým dárkem a pěknou vizuální podívanou. Pokojová duha je řešením i pro všechny ty, kteří chtějí něco originálního a nevšedního, ať už pro sebe či pro své ratolesti.

Pokojová duha je z našeho sortimentu originálních dárků, kde naleznete další zajímavé produkty.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang