Pravá malinová limonáda

Spotřebiče

Jestli máte rádi limonádu “Malinovku”, kterou určitě seženete v hospodách či různých občerstveních, tak nezoufejte že ji nikde nemůžete sehnat a udělejte si svou malinovou limonádu s bublinkama přímo u vás doma!

Zažeňte letní únavu a žízeň s výrobníkem SodaStream Genesis White IceAge 4 sada, díky němuž si malinovou limonádu můžete rychle a bez námahy udělat. Stačí si k tomuto výrobníku sodastream přikoupit sirup od sodastream IceAge 4 Malina a nemusíte už nikam chodit.

Nápoj připravíte během chvíle, stačí naplnit lahev studenou vodou z kohoutku, nasytit vodu CO2 stisknutím tlačítka podle potřeby, vyndat lahev a dochutit sirupem. SodaStream Genesis White IceAge 4 sada pochází z limitovaná edice “Čistý svět bez plastových lahví”, který pracuje na mechanickém principu – žádné baterie, žádná spotřeba elektrické energie.

V balení SodaStream Genesis White IceAge 4 sada naleznete bombičku CO2 s kapacitou na 80l sodové vody, speciální plastovou tlaku odolnou lahev na sodovou vodu o kapacitě 0,9l, hermetický plastový uzávěr, jako bonus tvořítko na led a samozřejmě nesmí chybět přístroj SodaStream Genesis White IceAge 4 sada.

Výroba nápoje v domácím výrobníku zanechává až 100x menší dopad na životní prostředí, než limonády v lahvích. Dejte STOP kupovaným plastovým lahvím a začněte využívat sirupy a přístroje od firmy sodastream.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang