PŘIPRAVTE SE NA ROŠTĚNÍ Gril ETA 1159 90000

Novinky

Elegance sama. Rádi byste vykouzlili roštěnou večeři, ale nemáte přístup ke grilu? Představujeme Vám výjmečný gril Eta. Je malý, výkoný a praktický. Vaše kotletky budou pěkně propečené i s typickým mřížkováním jako z roštu. Jediné co potřebujete je maso či zeleninu a koření. Žádný olej ani jiný tuk. Moderní je vařit bez tuku.

Elektrický Gril Eta 1159 90000 má kruhovou základnu, ta je složena z vyvýšeného roštu a oddělené ohřevné zóny. Rošt má antiadhezivní povrchovou úpravu. Díky tomuto povrchu nemusíte používat k vaření olej ani jiný tuk. Jídlo se vám jednoduše nepřichytí. Příprava jídla bez tuku je zdravější a gril tak bude snazší očistit. Toto není klasický gril spíše grilovací a pečící pánev. Díky mřížkovému roštu získají vaše pochoutky i sympaticky opálený vzhled s opálenou mřížkou. Malá ohřevná zóna je určena k udržení teploty jídla, které je již hotové. Například předem udělané zeleniny. Zelenina zde přečká teplá než se udělá maso. Samozřejmě je k tomu i poklička.

Držadla grilu jsou vyrobena z nevodivého materiálu, zůstavají studená. Gril Eta má pojistku proti sejmutí grilovací desky během přípravy pokrmů a také světelnou signalizaci provozu. Oproti zahradnímu grilu nepotřebujete uhlí ani dřevo. Nic nebude čoudit. Jednoduše zapojíte Gril Eta do zásuvky a můžete začít domácí grilovací párty!

Klíčová slova: EB-75994, grily-pecici-panve, novinky

Rubriky článků

Do sortimentu jsme zařadili nádherné dřevěné hračky od českých truhlářů.

Akce na produkty Remington Vám nabízíme jen do konce měsíce dubna nebo do vyprodání zásob; neváhejte proto s nákupem.

Archiv článků

Na stránce Novinky zveřejňujeme informace k produktům, které nabízíme Vám, našim zákazníkům internetového obchodu Nakupka.cz, který na trhu působí již od roku 2004 a má celou řadu spokojených zákazníků. Na serveru Nakupka.cz je možné výrobky zakoupit v několika tematicky rozdělených patrech: Bílá technika, Audio-Video, Zahradní technika, Nářadí a Autodoplňky.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang