Přizpůsobivý koš na prádlo

Domácnost a nábytek

V malé koupelně je znát každý centimetr, to mi určitě potvrdí ti, kteří bydlí v bytovce, v menším podkroví nebo malém baráčku. Musíte vybírat vše podle rozměrů co vám prostor dovolí a ne to co se vám zrovna líbí.

Ve správné koupelně nemá chybět vana či sprchový kout, pračka na vyprání špinavých věcí a samozřejmě také nesmí vůbec chybět koš na prádlo. Správný koš na špinavé prádlo by měl mít průduchy aby prádlo dýchalo a nijak v koši zbytečně nevlhlo a potom by ještě více smrdělo. Koš na prádlo Curver 00709-885 Rattan má objem čtyřicet litrů a je vyroben z polyratanu, má krásnou krémovou barvu a díky otvorům ve výpletu tak zajišťuje cirkulaci vzduchu uvnitř koše.

Samozřejmě nechcete aby vám do koše hned někdo viděl, a tak má koš na prádlo Curver 00709-885 Rattan také víko. Víko je možné otevírat na jakoukoli stranu, to je zajištěno díky přiložené tyčince, kterou můžete zasunou na jakoukoli stranu tohoto víka, tím nemusíte přizpůsobovat váš prostor v koupelně, ale koš na prádlo Curver 00709-885 Rattan se tak přizpůsobí přímo vám.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang