Půjčky od České spořitelny

Půjčky

Půjčka od České spořitelny je prověřeným a oblíbeným bankovním produktem. Jaké má půjčka od České spořitelny parametry?

V rámci půjček od České spořitelny si lze půjčit dvacet tisíc až jeden milion dvě stě tisíc korun. Výhodou je to, že není třeba dokládat důvod vzetí úvěru. Žádný ručitel není třeba. Půjčku lze vyřídit velice rychle. Vše může být sjednáno i z pohodlí domova. Splácet je možné až sedm let a lze se i pojistit proti neschopnosti splácet.

Navíc lze veškerou půjčenou částku předčasně splatit a nedostat za to smluvní pokutu, jak to občas v některých případech bývá. Banka navíc odpouští až 15 měsíčních splátek jako odměnu za řádné a včasné splácení úvěru.

Stačí jen několik málo kroků. Vyplnění online formuláře, dohoda s telefonním operátorem České spořitelny a osobní krátkodobá účast na pobočce. Ta se však ani často nemusí uskutečnit.

Půjčky od České spořitelny

Půjčky a hypotéky od České spořitelny patří k tomu vůbec nejvýhodnějšímu, co lze na tuzemském bankovním trhu najít. Půjčka od České spořitelny je určená pro důchodce, studenty, zaměstnance i maminky na mateřské.

Na webu půjčky od České spořitelny jsou veškeré informace včetně často kladených dotazů a odpovědí. Každý se tak může ujistit o některých konkrétních drobnostech, které ho zajímají.

Na webu, jenž reprezentuje půjčky od České spořitelny, je i přehledný kalkulátor. V něm si člověk může pečlivě propočítat svoje možnosti a zjistit, jak vysokou splátku by každý měsíc potřeboval dát dohromady.

Druhy půjček

Česká spořitelna je jednou z hlavních bankovních institucí v České republice a nabízí širokou škálu finančních produktů, včetně půjček. Zde je několik druhů půjček, které Česká spořitelna obvykle nabízí:

  1. Spotřebitelské úvěry: Spotřebitelské půjčky jsou určeny k financování osobních výdajů, jako jsou nákupy, dovolené, nebo renovace domu. Lze si obvykle půjčit určitou částku na dobu s pevnými měsíčními splátkami.
  2. Hypoteční úvěry: Česká spořitelna poskytuje také hypoteční úvěry pro ty, kteří chtějí koupit nebo refinancovat nemovitost. Hypoteční úvěry mají delší dobu splatnosti a obvykle vyžadují zajištění nemovitostí. Česká spořitelna dále nabízí americkou hypotéku i refinancování hypotéky.
  3. Konsolidace dluhů: Pokud má dlužník více různých dluhů a chce je sloučit do jednoho úvěru s nižšími úrokovými sazbami, je možné u České spořitelny zvážit konsolidační úvěr.
  4. Půjčky pro firmy a podnikatele: Česká spořitelna nabízí různé druhy půjček pro podnikatele a firmy, včetně investičního financování a krátkodobých půjček.

Úvěr na rekonstrukci

Od 100 000 až po 2 500 000 korun. Bez dokládání faktur a přesných částek vydaných za materiál a práci. Použití peněz stačí doložit fotografiemi pořízenými PŘED a PO rekonstrukci a zaslat je bance online. A to do jednoho roku od počátku prací.

Peníze klient obdrží dopředu na účet a do jednoho roku doloží jejich použití do bydlení. Za poskytnuté finance má svobodu pořídit nábytek i elektrické spotřebiče.

Díky nízkým úrokovým sazbám a splatnosti až 25 let si lze nastavit splátku tak, aby nezatížila domácí rozpočet. Česká spořitelna je ochotna půjčit 40 000 Kč až 2 500 000 Kč bez zástavy nemovitosti. Není přitom nutné mít předem nic naspořeno.

Úvěr na družstevní bydlení

Ani v tomto případě nemusí mít žadatel o půjčku žádné úspory. Ani založené stavební spoření. Klient nemusí mít předem naspořeno, ani dopředu založené stavební spoření. Lze si půjčit 40 tisíc až 3,5 milionu korun, a půjčku splácet až 25 let. Bez zástavy nemovitosti s pevným úrokem na 3 roky za 6,89 %.

Úvěr od Buřinky pro budoucnost

Půjčka je zaměřena na ekologicky šetrné bydlení. Díky ekologickému bydlení má klient sazbu o 0,5 % výhodnější oproti standardnímu úvěru na rekonstrukci. Navíc může zažádat o státní dotace. Úvěr začíná na sto tisících a může dosahovat až 2,5 milionu korun.

Úvěr ze stavebního spoření

Tento úvěr láká na pevnou úrokovou sazbu 4,5 % po celou dobu svého trvání. Pokud klient získá finance na mimořádné splátky, může tak učinit bezplatně. Doba splácení úvěru se může protáhnout až na 13 let.

Úsporné bydlení

Česká spořitelna nabízí klientům možnost ideálního řešení pro požadovanou nemovitost a způsob financování. Nezávazně spočítá investici pro energeticky soběstačnější domov a vypočítá orientační úsporu, výši státní dotace a návratnost investice.

Kontokorent

Povolené přečerpání účtu. Stálá finanční rezerva na účtu, která navíc nic nestojí, pokud se majitel konta nedostane do mínusu. Banka určuje limit tak, aby s každou příchozí výplatou byl vyčerpaný kontokorent doplacen. Lze mít nastaven kontokorent až na 100 000 Kč.

Kreditní karta

Lze ji využívat zejména při cestování jako bezpečnou rezervu. Při ztrátě karty nehrozí zneužití bankovního účtu. Prvních 55 dní je navíc bezúročných. Ke kreditce se váží odměny za platby kartou na internetu a v zahraničí. Nazpět může klient dostat až 350 Kč měsíčně, 1 % z každé platby.

Rezerva na neočekáváné výdaje

Takzvané peníze na klik. Tyto prostředky lze čerpat od 5 000 Kč až do výše 50 000 korun a lze je použít jako překlenovací dobu do výplaty nebo při nečekaných akutních událostech, typu havárie vody, rozbitá pračka, dětské kroužky, apod.

Reprezentativní příklad půjčky u České spořitelny

Úvěr ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 9,49 % ročně má měsíční splátku 2 109 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru online je 0 Kč, v pobočce pak činí 1 400 Kč. Měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 10,07 % a celková částka splatná spotřebitelem 202 348 Kč.

Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 6,94 % ročně, RPSN 7,36 % a celková částka splatná spotřebitelem 177 156 Kč. Výše měsíční splátky se nemění.

Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek jsou k nalezení v úvěrové smlouvě. Úrokovou sazbu úvěrů nastavuje banka každému klientovi individuálně. Její výše ovšem nikdy nepřekročí 19,99 %.

Při žádosti o půjčku u České spořitelny je nutné projít procesem hodnocení bonity a schválení úvěru, který zahrnuje posouzení finančních informací a klientovy schopnosti splácet. Úrokové sazby, poplatky a podmínky půjčky se mohou lišit v závislosti na druhu půjčky a dané bonitě.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang