Rodinné stany top

Sport a outdoor

Také rádi cestujete? Máte nejraději kempování ve stanech pod širým nebem? Pak právě pro vás jsou tu naše kvalitní a moderní rodinné stany. Díky nim můžete na dovolenou vyjet celá rodina. Všichni budete bydlet v jednom velkém „látkovém domečku“. Líbí se vám tato představa? Pak si stačí jen vybrat z našeho sortimentu rodinných stanů a je to. V kategorii rodinné stany nabízíme produkty velice kvalitní značky Coleman.

Jaké rodinné stany nabízíme a jaké jsou jejich výhody?

V dnešní době jsou na trhu moderní rodinné stany různých tvarů, které dobře odolávají větru a dešti. Příjemnou dovolenou tak budete prožívat i za nepříznivého počasí. Pro rodinné stany jsou typické velké rozměry, jelikož jsou určeny pro 4 – 8 osob. Samozřejmostí je velký prostor pro zavazadla. Rodinné stany disponují velikou předsíní, ve které můžete pohodlně vařit, posedávat či hrát různé hry v nepřízni počasí. Velké rodinné stany ocení vysocí lidé, kteří se ve stanu nemusí hrbit, ale mohou se bez problémů narovnat. Rodinné stany mají také více vchodů, které můžou být kryté či nekryté.

Ve většině případů rodinné stany obsahují oddělené ložnice. Takovým stanům říkáme vícepokojové. Pokud tedy jedete na dovolenou s přáteli a přejete si mít soukromí, ale přitom být v jednom stanu, žádný problém!

Čím mohou být rodinné stany vybaveny?

Naše moderní stany každého nadchnou nejprve cenou, pak výškou, potom chytrou koncepcí několika dveří, oddělenými ložnicemi, barvou a nakonec průhlednými okny a praktickými kapsáři. Bojíte se, že díky velikosti se bude stan špatně stavět? Nemusíte. Rodinné stany se postaví velice snadno a po postavení je můžete dále upravovat. Stany mají odpojitelnou podlážku i obě ložnice a přístřešek ze zdviženého vchodu. Mimořádně pevná konstrukce je velice odolná proti nepříznivým okolnostem.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang