Rychlá a chutná snídaně

Spotřebiče

Snídaně je základ každého dne, jakmile se nenasnídáte, budete unaveni a úplně bez energie po zbytek celého dne. K snídani si dejte co je libo co máte rádi, ale důležité je nehladovět, ale také se nepřejídat.

Ať už si k snídani uděláte vajíčka, opečete toust, či uděláte výborné vafle, tak svému tělu dodáte energii. To vše si k snídani můžete udělat díky sendvičovači 3in1 Hyundai SM 627, který má tři výměnné desky, stačí připevnit desku na sendvič, vložit sendviče, chvíli počkat než se rozsvítí zelená kontrolka, která vás bude informovat o tom že toust už je hotový a může se začít podávat na stůl.

Díky nepřilnavému povrchu se nemusíte šidit a dát si do sendviče pořádnou porci nejen sýru ale i kečupu. Odstranění vytečeného sýru a kečupu pak snadno dřevěnou stěrkou setřete a na sendvičovači 3in1 Hyundai SM 627 tak nebude ani škrábnutí, ani připečené kousky sendviče.

Sendvičovač 3in1 Hyundai SM 627 je v bílé barvě, má příkon 750W,  pro snadnou údržbu má nepřilnavou povrchovou úpravu pečících ploch, dále tepelně izolovanou rukojeť, automatickou regulaci teploty, ochranu proti přehřátí a indikátor připojení k síťové zásuvce a také kontrolku, kdy je již přístroj připraven k pečení. Tento sendvičovač 3in1 Hyundai SM 627 je možné skladovat i ve svislé poloze.

Nezapomeňte že přístroj není určen jen pro přípravu sendvičů, ale slouží také jako gril a waflovač a tak můžete mít každý den jinou snídani dle vašich představ, nezbývá už jen popřát dobrou chuť.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang