Rychlé a zdravé vaření

Spotřebiče

Chcete připravovat pokrmy až třikrát rychleji než v běžné troubě a přitom zmenšit spotřebu až 60 %? Nebo vařit pokrmy zdravěji s použitím minimálního množství tuku a přitom nevysušené a uvnitř šťavnaté?

Tohle vše dokáže splnit Halogenová trouba Sencor SMH 330. Navíc má 6 praktických funkcí a to pečení, vaření, grilování, dušení a dokonce i toustování a rozmrazování. Cirkulace horkého vzduchu zajišťuje rovnoměrné propečení pokrmu, takže budou Vaše pokrmy vždy šťavnaté a díky možnosti přípravy bez kouře a s minimálním množstvím tuku i zdravější.

Halogenová trouba Sencor SMH 330 s vyjímatelnou skleněnou nádobou o objemu 12 litrů se velmi snadno a rychle čistí díky funkci Self-clean. Jistě také oceníte plynule nastavitelný termostat v rozsahu 0 – 250 °C a praktický 60-ti minutový časovač. V dodávaném příslušenství dostanete nízký a vysoký rošt a kleště na vyndavání horkých pánví. Návod navíc obsahuje populární recepty, takže si můžete snadno a pohodlně připravit výborné pokrmy. Tak neváhejte a vařte zdravě a chutně a navíc ještě rychleji s úsporou energie.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang