Rychle k bodu varu! – Varná konvice Philips HD 4686/90

Spotřebiče

Vaše domácí rychlovarná konvice umí jistě vodu dovést k varu a možná to netrvá ani příliš dlouho. Přesto si vám dnes dovolíme nabídnout výrobek, který by mohl vaše zalíbení změnit. Vždyť i taková varná konvice by měla umět přizpsobit se vašim požadavkům, které nezůstávají pouze u vaření vody na 100°C. Taková je přesně varná konvice Philips HD 4686/90 v elegantním černém provedení.

Varná konvice Philips HD 4686/90 v krásném černém provedení vyzkouzlí pro vás vodu tak přesně, jak jen si budete přát. Zvolte teplotu 40, 60, 80 nebo 100 °C a použijte vlažnou nebo horkou vodu na cokoliv, nač si vzpomenete. Ať jde o omáčku (60 °C), zelený čaj (80 °C) nebo nudlovou polévku (100 °C), vždy připravíte vodu s náležitou teplotou. Navíc funkce uchování teploty umožňuje udržet v konvici určitou teplotu vody, což se vám bude nejednou hodit, protože ne vždy máte čas u konvice stát po celou dobu vaření. Však i na toto firma Philips myslela a kromě klasického cvaknutí, které nemusí být vždy slyšet, vás tato konvice bude o hotové vodě informovat zvukovým signálem.

Pro jednoduchost práce slouží přesné elektronické ovládání teploty s podsvícením. Stejně tak funkce paměti, která umožňuje aktivovat konvici ve stejném nastavení, v jakém byla použita naposledy, a to po stisknutí jediného tlačítka. Bát se nemusíte ani zanášení konvice nečistotami. Přítomný filtr uchová čirou vodu a čistou konvici. Jednoduchost v používání této konvice pak podtrhuje dvojí ukazatel hladiny vody pro používání pravou i levou rukou a také navíječ pro uskladnění nadbytečného kabelu.

Varné konvice jsou vděčným pomocníkem náš všech. A to doma, ale i na cestách. Konvice Philips HD 4686/90 není výjimkou a spolu s ní si domů přinesete elegantní a hlavně chytrý stroj.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang