Vodka chutná nejlépe destilovaná, voda nejlépe filtrovaná – Filtrační konvice Dewberry

Domácnost a nábytek

Není nad to dát si pořádný doušek studené vody. Mnohem lepší je však dát si doušek filtrované vody bez všech možných chemikálií, příměsí a bakterií. Díky filtračním konvicím si tak můžete dopřát dnes již téměř nevídaný chuťový zážitek.

Filtrační konvice Dewberry je tak trochu průkopníkem mezi filtračními konvicemi. A musíme říci, že poměrně úspěšným. Díky svému originálnímu designu totiž zapadne do jakéhokoliv interiéru. Není to však krása, která je hlavním lákadlem této konvice, tím je filtrační patrona. Její funkce je poměrně jednoduchá, ale přesto dokonalá.  

Prvním krokem čištění je “údržba” pomocí jemné síťky, která zachytí cizorodé částice, poté vše prochází uhlíkovou částí patrony. V tuto chvíli se zbavíte chlóru, pesticidů apod., čímž se zlepší chuť a odstraníte zápach.  U této patrony naleznete dále iontový měnič, který odstraňuje vodní kámen. Dokonce se zbavíte i těžkých kovů a stříbro vně patrony zabraňuje množení baterií.

Patrony si u nás můžete koupit po jedné nebo v o trochu výhodnějším balení 2 ks. Životnost nemusíte nijak složitě kontrolovat, je totiž sledována zabudovaným Cartridge Lifetime Monitorem, který je “poháněn” mikroprocesorem. Obecně však platí, že životnost jedné patrony je cca 300 litrů vody.

Filtrační konvici Dewberry na našich stránkách naleznete v provedení Classic, Slimline a Slimline Rosy. Pod značkou Dewberry však naleznete i Pohlcovač pachů do lednic.

Určitě s námi budete souhlasit, že se jedná o výrobek, který najde uplatnění v každé domácnosti. Další filtrační konvice jiných výrobců naleznete na příslušném patře: Filtrační konvice.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang