Každé je jiné, všechny jsou krásné. Najděte rozdíly v sexy pexesu

Domácnost a nábytek

Napíšeme-li o motivech této hry nějaké pěkné věci, ženy nás jistě obviní, že jsme naší nabídku nechali psát nějakého zvrhlého chlápka. Opačně – napíšeme-li o zvrhlosti této hry, muži nás jistě osočí z toho, že jsme nechali článek napsat ortodoxní feministkou. Tak co s tím? Kupte si hru sexy pexeso a sami uvidíte, že ani jedna z těchto variant není správná. Sexy pexeso je sice trochu peprná zábava, ale rozhodně ne nemorální. Uvidíte sami, jak dokáže být náročné poznávat i to, co máte díky internetu a médiím denně na očích.

Nesmělí muži díky této hře ohmatají ňader více, než kdy možná tajně snili a ti ostatní potrápí své mozkové závity při několika zábavných hrách, které můžete díky sexy pexesu hrát. 26 párů karet královské velikosti na sobě skrývá 26 různých ňader; velikosti, tvary a další veličiny, které hodnotí lidé bez rozdílu pohlaví. Tuhle hru bychom zřejmě mohli přirovnat k puzzle, ve kterém máte složit závěrečných sto dílků, na kterých je nebe s obláčky. Není to tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Se sexy pexesem můžete mimo klasického pexesa hrát další dvě vzrušující hry. Například tzv. hon za body anebo porovnávání dvojčat. Podrobné pravidla naleznete uvnitř balení.

Je-li vám více jak osmnáct let a necítíte se pohoršeni třeba hrou s vaší přítelkyní nebo s dalšími přáteli, kdy se budete společně koukat na více jak padesátku odhalených dámských ňader, pak si s touhle hrou určitě bezvadně užijete. Ostatně jako s dalšími vychytávkami, které v našem internetovém obchodě nabízíme. Sexy vychytávkami…

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang