Skvělé výsledky s minimálním úsilím – Žehlička Philips HI 570 Azur Excel Plus

Spotřebiče

Svoboda pohybu díky provozu bez síťové šňůry. Taková je žehlička Philips HI 570 Azur Excel Plus se kterou vám půjde žehlení jedna báseň. V pěkeném barevném designu a ergonomickém tvaru se skrývá řada užitečných funkcí, z nich ty nejdůležitější vám představíme v dnešní novince.

Mezi hlavní přednosti žehličky Philips HI 570 Azur Excel Plus tedy patří provoz bez síťové šňůry pro maximální svobodu pohybu a manévrovatelnost. Jde o volbu pro bezdrátový režim pro oděv, který je třeba žehlit pravidelně na žehlicím prkně, přičemž v mezičase je možné žehličku nabíjet, nebo ve šňůrovém režimu pro nepřetržité žehlení. Díky třípolohovému přepínači lze snadno přepínat mezi šňůrovým provozem, provozem bez síťové šňůry a připnutím ke stojanu pro uskladnění. Hliníková žehlicí plocha umožňuje snadné klouzání po všech tkaninách. Tato trvanlivá plocha snadno klouže po všech tkaninách, je odolná a snadno se čistí. Trvalý výstup páry až 30 g/min usnadňuje odstraňování záhybů. Parní ráz o 75 g usnadňuje odstraňování nepoddajných záhybů a vertikální napařování umožňuje odstranění záhybů na zavěšených tkaninách. Systém zabraňující odkapávání umožňuje žehlení jemných tkanin při nižších teplotách bez obav ze skvrn od kapiček vody. Součástí výbavy této žehličky je také automatický systém Anti-calc. Pro pohodlné žehlení je tato žehlička schopná otočit se o 180 stupňů, což vám zaručí maximální volnost při žehlení.

S mimořádně dlouho šňůrou 2,4 metrů anebo možností bezšňůrového provozu, příkonem 1900 Wattů, lepším a rovnoměrnějším rozmístěním otvorů pro průchod páry na žehlící ploše oproti konkurenci a hmostností menší, než 2 kilogramy, bude vaše žehlení radostí a hlavně rychlým procesem. Zvolte z naší nabídky žehliček tu pravou, model Philips HI 570 Azur Excel Plus.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang