Slunce a roboti – ta pravá zábava pro malé i velké

Dílna, stavba a zahrada

Merkur, Seva anebo Lego. Slavné stavebnice, se kterými si hrají malí i velcí dodnes. Byť jsou tyto stavebnice dnes již se statusem legendární či kutlovní, nová doba přináší nové možnosti. 21. století je stoletím robotů a proto se nové hračky pojí právě s nimi. Doba však přeje i ochraně životního prostředí a šetření energie a spojí-li se tyto dva hlavní atributy dohromady, máte skvělou solární robotickou stavebnici SolarBot 6v1!

Nejen děti si rády hrají. Případy, kdy otcové se neradi dělí o hračky svých synů jsou velmi časté. O stavebnici SolarBot 6v1 se budou nejspíše prát všichni. Jak by ne. Tato stavebnice je hravá, inteligentní a poskytne vám mnoho zábavy. Jak už z jejího názvu vyplývá, ze stavebnice lze postavit až šest různých druhů robotů a robůtků, kteří všichni díky solárnímu panelu budou schopni oživit své končetiny a přídavné elementy přímo před vašimi zraky.

Postavte si dva druhy solárních letadel, solární mlýn, solární vznášedlo anebo solární štěně či auto. Každý z těchto robotů je na pohled velmi originální a k jeho sestavení nepotřebujete žádné lepidlo a vlastně ani žádné větší nároky na šikovnost. Do tří minut je zvládne postavit každý. Mějte každý týden na svém stole jiného robota využívající ke svému pohonu solární energii. Kdo by přeci jen měl o své zručnosti pochybnosti, s přiloženým návodem budete stavitelskými mistry.

Žádné baterie, žádné lepidlo, žádná potřeba manuálních zručností. Prostě dárek pro každého! To je stavebnice SolarBot 6v1, která vám před Vánoci ušetří čas s přemýšlením, čím koho obdarovat. Teď máte jasno. A pokud byste chtěli ke stavebici ještě něco šikovného a závabného přihodit, koukněte na naše “hitovky”, super dárků je tam celá řada.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang