Zábava nejen pro děti

Sport a outdoor

Určitě si vzpomínáte na zimu v dětství, kdy napadl první sníh a hned se běželo někam na kopec. Ať už jsme brali sáňky, boby, pekáče či obyčejný pytel, o zábavu bylo vždy postaráno na spoustu hodin, než bylo oblečení úplně promočené. Pokud si říkáte, že teď už jste na to moc staří, tak jste na omylu.

Vraťte se na chvíli do dětství a vyzkoušejte si hit mezi dárky Snowtubing. Můžete ho darovat dětem k Vánocům a zablbnout si spolu s nimi, zábava zaručena! A o co vlastně jde? Snowtubing je jízda na speciálním nafukovacím člunu ve sněhovém korytu. Je to opravdu nezapomenutelný zážitek jak pro děti, tak pro vás třeba s partou přátel.

Dárek je vhodný pro muže i ženy od věku 5 let. Jedinou podmínkou už pak je jen dostatek sněhu. Tento dárek je určen pro jednu osobu, ale po domluvě je možné se prostřídat. K dispozici vám bude 10 jízd, záleží jen na vás, jak rychle je vyjezdíte.

Na Snowtubing můžete přizvat kamarády, fotografování a filmování je povoleno. Určitě se pak nad fotkami velice pobavíte. Tak neváhejte a užijte si spoustu zábavy s touto atrakcí!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang