Sněhové řetězy KWB a sněhové frézy

Auto-moto

Do naší nabídky jsme přidali nové sněhové řetězy od společnosti KWB. Modelová řada Tempomatic Exklusiv získala od ÖAMTC v testu sněhových řetězů velice dobré hodnocení. V následujícím článku se dočtete o všech modelových řadách sněhových řetězů KWB.

Devítimilimetrový sněhový řetěz, umožňující použití i u automobilů se sníženými podběhy. Jednoduchá montáž i demontáž bez nutnosti zdvihu či pojezdu vozidla. Vhodný pro všechny typy osobních automobilů.

Tempomatic Special

Jednoduše a rychle montovatelný řetěz vyrobený z nikl-manganové legované oceli. Čtyřhranný článek zajišťuje perfektní přilnavost a stabilitu. Pružný vnitřní ocelový kabel umožňuje provádět všechny úkony na přední straně kola.

Tempomatic Exklusiv

Exklusivní sněhový řetěz o výšce článku 9 mm, určený pro vozy se sníženým prostorem mezi pneumatikou a blatníkem. Vyznačuje se patentovaným samonapínacím systémem dvou kladek, které zajišťují automatické dopínání řetězu ihned po jeho montáži a rozjetí automobilu. Je vyroben z vysoce kvalitní nikl-manganové legované oceli, čtyřhranný profil článků zajišťuje jeho vysokou životnost a nejvyšší možný jízdní komfort.

Vyberte si z naší nabídky sněhových řetězů! K výběru Vám pomůže i náš jednoduchý vyhledávač, stačí zadat rozměry pneumatik a vyhledávač Vám vybere řetězy, které lze použít.

Jak funguje sněhová fréza

Sněhová fréza je velmi užitečný stroj, který pomáhá odstraňovat sníh z chodníků, dvorů a cest. Je to jednoduchý, ale účinný nástroj, který výrazně usnadňuje práci s odstraňováním sněhu.

Jak sněhová fréza funguje? Nejprve se musíme podívat na její základní části. Sněhová fréza se skládá z jednoho nebo více rotujících frézovacích nožů, které jsou umístěny na přední části stroje. Tyto nože jsou napájeny pohonem, který může být elektrický nebo naftový.

Když je stroj spuštěn, rotující nože se začnou pohybovat vpřed a zachycují sníh. Poté ho převedou do vnitřní části sněhové frézy, kde je sníh rozdrcen na menší kousky. Poté je sníh vypuzen bočním výmetem ven z frézy a odhazuje se na vzdálenější místo.

Díky rotujícím nožům sněhová fréza účinně a rychle odstraňuje sníh z povrchu. Je schopna vyčistit širokou plochu, což je výhodné zejména při odstraňování sněhu z rozsáhlých ploch, jako jsou parkoviště, příjezdové cesty nebo dvory. Navíc je také možné nastavit výšku a směr výmetu sněhu, což umožňuje přesné řízení a zaměření sněhu na požadované místo.

Při používání sněhové frézy je důležité dodržovat bezpečnostní opatření. Před použitím stroje je vhodné si přečíst a dodržovat návod k obsluze. Je také důležité nosit ochranné brýle a rukavice, abyste se chránili před případným výmetem sněhu a mohutnými odhozy.

Sněhová fréza je skvělým pomocníkem při odstraňování sněhu. Je účinná, rychlá a snadno ovladatelná. Pokud jste unaveni z ručního odhrnování sněhu nebo nemáte čas čekat, až jej někdo vyhrabe, může být sněhová fréza ideálním řešením. Ulehčí vám práci a umožní vám užívat si sněhu bez složitého manuálního úsilí.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang