Sněhové řetězy KWB

Auto-moto

Do naší nabídky jsme přidali nové sněhové řetězy od společnosti KWB. Modelová řada Tempomatic Exklusiv získala od ÖAMTC v testu sněhových řetězů velice dobré hodnocení. V následujícím článku se dočtete o všech modelových řadách sněhových řetězů KWB.

Fix Drive

Devítimilimetrový sněhový řetěz, umožňující použití i u automobilů se sníženými podběhy. Jednoduchá montáž i demontáž bez nutnosti zdvihu či pojezdu vozidla. Vhodný pro všechny typy osobních automobilů.

Tempomatic Special

Jednoduše a rychle montovatelný řetěz vyrobený z nikl-manganové legované oceli. Čtyřhranný článek zajišťuje perfektní přilnavost a stabilitu. Pružný vnitřní ocelový kabel umožňuje provádět všechny úkony na přední straně kola.

Tempomatic Exklusiv

Exklusivní sněhový řetěz o výšce článku 9 mm, určený pro vozy se sníženým prostorem mezi pneumatikou a blatníkem. Vyznačuje se patentovaným samonapínacím systémem dvou kladek, které zajišťují automatické dopínání řetězu ihned po jeho montáži a rozjetí automobilu. Je vyroben z vysoce kvalitní nikl-manganové legované oceli, čtyřhranný profil článků zajišťuje jeho vysokou životnost a nejvyšší možný jízdní komfort.

Vyberte si z naší nabídky sněhových řetězů! K výběru Vám pomůže i náš jednoduchý vyhledávač, stačí zadat rozměry pneumatik a vyhledávač Vám vybere řetězy, které lze použít.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang