SodaStream – léto plné osvěžujících chutí

Domácnost a nábytek

Kdo nebo co to je ten SodaStream? SodaStream je o létu, o osvěžení a báječných chutí. SodaStream je také o jednoduchosti, eleganci a v neposlední řadě také o životním prostředí. Soda jako sodovka, stream jako pramen. Do lesa si můžete zajít napít vody z průzračného pramene, doma si můžete pramen instalovat sami a navíc bude s bublinkami! Bublinky dokáží osvěžit a letní období je pro ně obzvlášť stvořené.

Neběhejte stále do obchodu pro nápoje všeho druhu. Udělejte si perfektní domácí sodovky s mnoha rozličnými příchutěmi přímo u vás v obýváku.

SodaStream je efektivní systém domácího nápojového automatu a celé škály lahodných sirupů určených právě pro ně. Stačí pouze voda z kohoutku, sodastream automat, sirup a osvěžení na dlouhé hodiny je hotové.

Automaty SodaStream jsou elegantními domácími přístroji. Na výběr máte ze čtyř různých designů a dalších barevných provedení. Je libo čistý design, volte SodaStream Pure. Nebo by se vám líbil elegantní tvar tučňáka? Pak volte SodaStream Penguin.

Správná sodovka má správnou příchuť a v případě SodaStreamu se vám tyto příchutě jen tak neomrzí. Na výběr máte totiž celou řadu balení včetně ekonomických balení po více kusech. Ochutnejte klasické příchutě jako pomeranč, citron (také ve verzích bez cukru), červený rybíz, broskev nebo méně tradiční tonic, energy, zázvor nebo colu.

Doporučujeme také lahodné kombinace příchutí brusinky s malinou, kiwi s hruškou a další.

SodaStream zažene vaši žízeň a vy navíc odlehčíte přírodě od tun plechovek a láhví. Kompletní nabídku automatů, sirupů a dalšího příslušenství naleznete pohodlně v našem oddělení SodaStream. Postavte se létu čelem s osvěžujícím SodaStreamem!

Historie SodaStreamu

SodaStream je značka domácího přístroje pro přípravu perlivých nápojů, který se stal velmi populárním po celém světě. Ale víte, že SodaStream má bohatou historii, která sahá až do 20. století?

SodaStream vznikl v roce 1903 v Německu pod názvem „Apparatebau Gesellschaft für Haushalt-Industrieerzeugnisse“. Jeho zakladatelem byl šajtelská vědec a chemik Guy Hugh Gilbey, který si přál vytvořit domácí přístroj, který by lidem umožnil výrobu perlivých nápojů přímo u nich doma.

V roce 1955 SodaStream přišel s první verzí svého charakteristického zařízení v podobě zařízení se skleněnou lahví a plynovým válcem. Toto přístroj se brzy stal velmi populárním a začal se rozšiřovat do dalších zemí. V roce 1965 byla založena společnost SodaStream International Ltd, která se stala hlavním výrobcem a distributorem SodaStreamu po celém světě.

Během 70. a 80. let zaznamenal SodaStream obrovský úspěch a stal se synonymem pro výrobu domácích perlivých nápojů. Lidé si oblíbili jednoduchost a pohodlí, které SodaStream přináší, a také možnost si vytvářet vlastní kombinace příchutí a přidávat různé sirupy.

V průběhu let se design a technologie SodaStreamu změnily. Skleněné lahve byly nahrazeny plastovými, aby byly lehčí a bezpečnější. Byly také přidány různé funkce, jako například regulace intenzity perlení či možnost přidání chlazené vody.

V roce 1998 byl SodaStream zakoupen izraelskou společností Soda-Club, která měla velký vliv na jeho popularitu a expanzi do dalších zemí. SodaStream se stal nejen oblíbeným v domácnostech, ale také v restauracích a kavárnách.

V současné době SodaStream nabízí širokou škálu různých nápojových sirupů a příchutí, které si můžete přidat do vody, aby vytvořily svůj oblíbený perlivý nápoj. Přístroj je jednoduchý a snadno použitelný a vydrží dlouhé roky.

SodaStream se stal symbolem moderního a udržitelného způsobu přípravy perlivých nápojů. Díky možnosti opakovaného použití lahve a vlastní přípravě nápojů přispívá k redukci spotřeby plastových lahví a snižování odpadu.

Historie SodaStreamu je příkladem toho, jak se jednoduchý nápad může stát celosvětovým fenoménem. SodaStream si získal srdce mnoha lidí po celém světě a dodnes zůstává oblíbeným a ikonickým produktem.

Takže, pokud chcete vyzkoušet výrobu perlivých nápojů přímo v pohodlí svého domova, nezapomeňte se podívat na SodaStream. Navíc si tím i ušetříte peníze a podpoříte udržitelný způsob života. SodaStream – historie, která perlí.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang