SodaStream – léto plné osvěžujících chutí

Domácnost a nábytek

Kdo nebo co to je ten SodaStream? Tohle cizí sousloví se teď objevuje v médiích poměrně často a pokud snad ještě nevíte, co to ten SodaStream vlastně je, pak si určitě přečtěte náš dnešní článek.

SodaStream je o létu, o osvěžení a báječných chutí. SodaStream je také o jednoduchosti, eleganci a v neposlední řadě také o životním prostředí.

Soda jako sodovka, stream jako pramen. Do lesa si můžete zajít napít vody z průzračného pramene, doma si můžete pramen instalovat sami a navíc bude s bublinkami! Bublinky dokáží osvěžit a letní období je pro ně obzvlášť stvořené.

Neběhejte stále do obchodu pro nápoje všeho druhu. Udělejte si perfektní domácí sodovky s mnoha rozličnými příchutěmi přímo u vás v obýváku.

SodaStream je efektivní systém domácího nápojového automatu a celé škály lahodných sirupů určených právě pro ně. Stačí pouze voda z kohoutku, sodastream automat, sirup a osvěžení na dlouhé hodiny je hotové.

Automaty SodaStream jsou elegantními domácími přístroji. Na výběr máte ze čtyř různých designů a dalších barevných provedení. Je libo čistý design, volte SodaStream Pure. Nebo by se vám líbil elegantní tvar tučňáka? Pak volte SodaStream Penguin.

Správná sodovka má správnou příchuť a v případě SodaStreamu se vám tyto příchutě jen tak neomrzí. Na výběr máte totiž celou řadu balení včetně ekonomických balení po více kusech. Ochutnejte klasické příchutě jako pomeranč, citron (také ve verzích bez cukru), červený rybíz, broskev nebo méně tradiční tonic, energy, zázvor nebo colu.

Doporučujeme také lahodné kombinace příchutí brusinky s malinou, kiwi s hruškou a další.

SodaStream zažene vaši žízeň a vy navíc odlehčíte přírodě od tun plechovek a láhví. Kompletní nabídku automatů, sirupů a dalšího příslušenství naleznete pohodlně v našem oddělení SodaStream. Postavte se létu čelem s osvěžujícím SodaStreamem!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang