STOP zaspávání

Spotřebiče

Je to tak, většina z nás má takové zaměstnání, které s sebou přináší i neoblíbené brzké ranní vstávání. Tak proč si ráno nezpříjemnit alespoň tím, že budete vstávat za rytmu Vaší oblíbené muziky? V dnešní době je možnost výběru radiobudíků velice široká a rozmanitá, tak který si vybrat?

Jedním z klasických radiobudíků se základními funkcemi a za rozumnou cenu je radiobudík Sencor SRC 310. Velkou výhodou tohoto radiobudíku je velký modře podsvícený displej, na který krásně uvidíte i po ránu s ještě slepenýma očima.

Pokud Vás také každé ráno obtěžuje ten nepříjemný drnčivý zvuk klasických budíků, tak s radiobudíkem Sencor SRC 310 budete vstávat za rytmů hudby z Vašeho oblíbené radiové stanice. Navíc pokud patřítě k těm, kteří ať už schválně nebo ne, svůj budík zamáčknou a v klidu spí dál, tak u tohoto radiobudíku si můžete nastavit funkci opakovaného buzení, díky které už nikdy nezaspíte!

Že Vám už je trapné, neustále šéfovi omlouvat své pozdní příchody tím, že jste OPĚT zaspali? Tak neváhejte a pořiďte si domů radiobudík, díky kterému nejen, že skoncujete se zaspáváním, ale navíc bude ranní vstávání mnohem příjemnější!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang