Zdravý a klidný spánek s paměťovou pěnou

Domácnost a nábytek

Toužíte po klidném, ničím nerušeném spánku? Chcete se zbavit bolesti v oblasti krční páteře? Máme tu pro Vás zdravoní polštář z paměťové pěny, který působí velmi blahodárně na krk i na záda.

Podpůrný polštář Homedics OT-LUM-0EU je kvalitní výrobek, který přispívá k dobrému spánku podepřením krčních obratlů během spánku zamezují bolestem krční páteře. Polštář optimálně podepírá hlavu a krk, nezávisle na poloze těla. Podepřením krčních obratlů odpočívají svaly v krční oblasti, tím je odstraněna bolest krku, ramen a v neposlední řadě i bolest hlavy.

Podpůrný polštář Homedics OT-LUM-0EU má paměťový efekt, tzn., že pěna, ze které jsou vyrobeny, zůstává určitou dobu po použití ve stejném tvaru. Vyrovnává to rozložení tlaku, kterým polštář působí na uživatele a přispívá ke kvalitnímu spánku. Původně byla tato pěna používána v rámci vesmírného programu NASA.

Podpůrný polštář Homedics OT-LUM-0EU se přizpůsobí každému tavru hlavy i poloze a má snímatelný prací potah. Nezapomeňte, že prevence je vždycky lepší, dopřejte si tento technologický zázrak!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang