Sůl a pepř pokaždé jinak – originální solničky a pepřenky

Domácnost a nábytek

“Řekni mi jak máš uloženou sůl a pepř a já ti řeknu jakým si člověkem”. Takhle doslova to naštěstí neplatí, nicméně sůl a pepř můžete ukládat mnoha způsoby. Nechat je v balení v jakém jste je zakoupili, použít nezajímavé standardizované dózy, které používate na většinu ingrediencí a ty pak označit příslušným štítkem anebo zkusit něco více nápadnějšího a originálnějšího. V naší nabídce takové originální solničky a pepřenky naleznete. Vybrat si můžete mezi roztomilými prasátky či fotbalovými míči.

Možná si řeknete, že chcete mít moderní kuchyň, ale takovéto detaily už nemáte zapotřebí. Správná kuchyň je však právě tvořena detaily a co používáte v kuchyni více, než právě sůl a pepř! Mějte je tedy originálně a hlavně kvalitně uschované. Solnička a pepřenka nemusí být jen nudná dóza bez potisku, nedejbože papírový sáček z obchodu. Dejte těmto ingrediencím novou tvář!

Vybrat si můžete v našem sortimentu například dvě roztomilá prasátka. Prasátko sůl a prasátko pepř. Pro snadnější orientaci jsou obě barevně odlišená a tak žádné samolempky s nápisy daných ingrediencí nejsou zapotřebí. Černé prasátko pro pepř, bílé pro sůl. Skvěle se doplňují a dobře vypadají. Vaší kuchyni dají šmrnc. Porobně jsou na tom i fotbalová sůl a pepř. Tedy míč v podobě solničky a míč v podobě pepřeky. Opět originální tvar a skvělý doplněk vaší kuchyně. Obzvláště, máte-li doma nějaké věrného fanouška fotbalu, tento doplněk vám prostě nesmí chybět.

V naší nabídce originálních dárků, srandiček a ptákovin naleznete celou řadu dalších skvělých doplňků do kuchyně, či celé domácnosti. Neváhejte si k originálním solničkám a pepřenkám vybrat i další povedené kousky, které váš domov udělají ještě o tu pomyslnou třešničku na dortu zajímavější.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang