Sušení ovoce i zeleniny snadno

Spotřebiče

Usušte si houby ať vám déle vydrží a můžete je potom kdykoli použít na bramboračku, houbové karbanátky či na houbové palačinky. Stačí jen houby nakrájet na plátky a poté dát do sušičky a přístroj se již o vše sám postará.

Sušíte houby ještě způsobem nakrájení na plátky, pokladení na plech a vystavení sluníčku aby houby rychle schnuli a za čtyři dny sušení již máte houby usušené? Takovéto době je již konec! Sušení ovoce či zeleniny nebylo nikdy jednodušší.

Pomocí sušičky hub a ovoce Gallet DES 118 můžete sušit nejen houby a ovoce, ale také zeleninu, bylinky, maso a další. Vnitřní ventilátor zaručuje stejnoměrné vysoušení potravin. Sušička Gallet DES 118 má v základním vybavení 5 plátů k sušení, ale kdyby vám nestačili, můžete do sušičky dát až do deseti kusů plátů na sušení.

Průměr plat u sušičky Gallet Des 118 je 28,5 centimetrů a sušička má dále ochranu proti přehřátí a tak se nemusíte bát že by se jakkoli přehřála. Díky přiloženým pěti kusům platů můžete kombinovat kolik platů využijete, jestli tři nebo všech pět, záleží jen na vás a na tom kolik toho chcete usušit.

Usuště si to co máte rádi ať můžete zobat celoročně to co vám opravdu chutná. Není nic jednoduššího a nic rychlejšího než tato sušička Gallet DES 118, přesvědčte se o tom i vy a podělte se s námi o vaše kladné ohlasy na tuto sušičku.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang