Máte rádi sušené ovoce?

Spotřebiče

Jestliže máte na vaší zahradě či chatě ovocné stromy, ze kterých jste očesali třeba jablka, hrušky či jiné plodiny a máte jich tolik, že už nestíháte péct koláče, štrůdly a podobně, tak můžete ovoce třeba zavařit a nebo také usušit. Pokud se přikláníte spíše k sušení, tak nejlépe uděláte, když si pořídite sušičku ovoce, se kterou budete mít sušení pod dohledem.

Dnes pro vás máme tip na sušičku ovoce Concept SO-​1030, se kterou kromě ovoce můžete usušit také zeleninu, houby, maso, ryby, těstoviny nebo třeba nějaké domácí bylinky. Snadno si tak na zimu připravíte sušenou zeleninu a houby do polévky i zdravé křížaly z jablek, švestek nebo hrušek. Ze sušených pomerančů a mandarinek také snadno vykouzlíte krásné vánoční dekorace nejen na stromeček.

Předností této sušičky je, že usušíte velké množství surovin najednou. K dispozici vám je totiž hned 9 sít o průměru 32 cm. Dále je sušička vybavena třemi speciálními platy na sušení bylinek. Pokud tedy pěstujete třeba mátu či meduňku, tak si po usušení v zimě můžete dopřát zdravý a hlavně přírodní bylinkový čaj. Obsluha sušičky Concept SO-​1030 je opravdu snadná, stačí rozložit suroviny na sušící plata, na displeji zvolit požadovanou teplotu a zapnout.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang