Zdravé stravování bez ztráty nutričních hodnot!

Domácnost a nábytek

Na trhu je nepřeberné množství pánví s různým typem povrchu. Některé jsou škodlivé a jiné naopak vaří zdravě a ještě zachovávají vitamíny a minerální látky uvnitř potravin.

Jestli jste se rozhodli pro zdravé vaření či vaření bez ztráty hodnot potravin, pak stojí určitě zato pořídit si domů titanovou pánev ETA 6901 90000, TP 248. Základní vrstva je z titanového povrchu, odlitek z hliníku a vrchní vrstva je z antiadhézního materiálu. Poklice je vyrobena z bezpečnostního varného skla, nemusíte mít tak strach že by praskla vysokou teplotou při vaření.

Titanových pánví je mnoho od různých značek, ale k této pánvi lze navíc přikoupit parní nástavbu ETA 691290000, a tak se z vaší titanové pánve ETA 6901 90000, TP 248 stane parní sestava, ve které se vaří nejen rychle, ale hlavně zdravě! V potravinách tak zůstává o polovinu více vitamínů, minerálů a stopových prvků než klasickým vařením. Nepřepaluje se tuk a nevznikají tak ani škodlivé látky uvolňující se do potravin.

Vaříte nejen bez soli ale také bez tuku, můžete připravovat zároveň jak maso, rýži, brambory, tak i zeleninu. Všechny potraviny si zachovají svou barvu, tvar a to nejdůležitější i chuť a vitamíny. Na titanovou pánev ETA 6901 90000, TP 248 je navíc prodloužená záruka deset let, stačí jen do třiceti dnů od zakoupení produktu navštívit domovské stránky ETA, kde se vyplní formulář pro prodloužení záruky a získáte tak certifikát na svůj zakoupený produkt.

Žijte zdravě a hlavně chutně, titanová pánev ETA 6901 90000, TP 248 s parní nástavbou ETA 691290000 bude to pravé pro váše tělo, budete nejen čilejší, ale energie vám bude přibývat každý den a to jen díky tomu že jídlo si zachová své nutriční hodnoty, tak jak to má být!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang