Sušit se dá i za deště

Spotřebiče

Máte nasbírané plné koše hub, z přepravek vám již přepadávají jablka a švestky se vám kutálí kam se podívate? Na sušení sluníčkem už to nevypadá, tak neztrácejte ani minutu, a hlavně pečlivě nasbíranou úrodu a dejte se do efektivního sušení s pomocí sušičky!

A jakou vybrat? Sáhněte třeba po sušičce ovoce Concept SO-​1060 IN TIME. Její velkou výhodou je tvar. Hranaté provedení vám umožní sušičku snadno uklidit do skříňky či ji zasounout do rohu a bude vám tak zabírat mnohem méně místa než ty kulaté. Důležité jsou ale samozřejmě i funkce.

Nejvíce jistě oceníte digitální časovač, který vám umožní pohodlně nastavit dobu vysoušení a vy se tak můžete věnovat jiným činnostem. Díky plynulé regulaci teploty můžete dosáhnout perfektního usušení každého druhu ovoce či zeleniny. U sušičky Concept SO-​1060 IN TIME lze i lehce nastavit výši plátů, aby vysoušení bylo opravdu efektivní.

Sušit lze houby, ovoce, zeleniunu, ale i maso a ryby. Usušte co vám přijde pod ruku a v zimě si dopřejte vynikající bramboračku nebo si přidejte do müsli vlastně nasušené ovoce!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang