Tak trochu netradiční hodinky: Garmin Forerunner 405 HR

Sport a outdoor

Mít hodinky na ruce, to je většinou módní záležitost a otázka prestiže. Stejně tak však mohou hodinky posloužit i užitečnější věci. Například model Forerunner 405 HR od firmy Garmin vám bude spolehlivým průvodcem při sportu či na cestách díky vlastnostem, které obyčejné hodinky rozhodně neobsahují. Přečtěte si podrobné informace o hodinkách Garmin Forerunner 405 HR, které máme momentálně skladem za zvýhodněnou cenu.

Při aktivním způsobu života kolikrát potřebujete více informací, než pouze čas. Nosit však u sebe kilogramy nejrůznějšího zařízení není ale právě moudrým řešením. Obzvláště ženy však ocení naší jedinečnou nabídku dámských “fitness” hodinek Garmin Forerunner 405 HR, které se nespokojí s průměrem a kromě času vám nabídnou celou řadu dalších doplňujících a neméně důležitých údajů.

Jaké jsou tedy vlastnosti těchto netradičních hodinek? Základ samozřejmě tvoří zobrazovaný časový údaj, který si můžete navolit ve dvou standardních formátech 12 a 24h. Zobrazit si můžete také časové zóny, nechybí ani kalendář či denní alarm. To však nedělá tyto hodinky až tolik výjimečnými. Obzvláště pro sportovněji založené ženy, které chodí například pravidelně běhat, poslouží tyto hodinky jako jakási “kronika” jejich výkonu, která jim zaznamená všechny důležité údaje. Není nad to se přeci stále zlepšovat a tyto hodinky vám spolehlivě ukáží, jestli tomu tak skutečně je. V jednotlivých režimech se vám zobrazí čas, rychlost, vzdálenost jednotlivých kol, dále průměrná rychlost kola, délka kola či průměrná a maximální rychlost kola. Funkce Auto Lap umožňuje automatické přepnutí přístroje na nový okruh po uběhnutí nadefinované vzdálenosti pro okruh. Další funkcí je nastavení intervalového tréningu, které umožňuje zadat intervaly tréninku a odpočinku a počet opakování. Všechny tyto údaje přečtete na snadno čitelném a přehledném displeji o průměru 2,7 cm.

Sportovní hodinky Garmin Forerunner 405 HR jsou vybaveny dále funkcemi sporttesteru a vestavěným GPS modulem. Jde o vhodný doplněk pro sportovní aktivity v elegantním provedení a velmi příznivé ceně. Vybaveno bezdrátovou komunikací s PC – technologie ANT+Sport™ a bezdrátovým snímačem tepové frekvence (hrudní pás). Ve výčtu kladů však můžeme pokračovat dále: všestranné použití dokládá robustní vodotěsný kryt, který vám hodinky uchrání až do hloubky 30 m. Hodinky si na ruce připnete díky pohodlnému vinylovému pásku.

Tento model si od nás můžete kromě této žlutavé barvy odnést také v barvě černé anebo barvě zelené. Ovšem ani muži u nás nepřijdou zkrátka díky pánskému modelu těchto hodinek, který nese označení Garmin Forerunner 405 HR, for men. V nabídce je máme pouze v černém provedení. Koukněte se i na další modely Garmin Forerunner v naší nabídce. Jistě z ní neodejdete, aniž byste si objednali své vlastní “fitness” hodinky.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang