Tak trochu netradiční hodinky: Garmin Forerunner 405 HR

Sport a outdoor

Mít hodinky na ruce, to je většinou módní záležitost a otázka prestiže. Stejně tak však mohou hodinky posloužit i užitečnější věci. Například model Forerunner 405 HR od firmy Garmin vám bude spolehlivým průvodcem při sportu či na cestách díky vlastnostem, které obyčejné hodinky rozhodně neobsahují. Přečtěte si podrobné informace o hodinkách Garmin Forerunner 405 HR, které máme momentálně skladem za zvýhodněnou cenu.

Při aktivním způsobu života kolikrát potřebujete více informací, než pouze čas. Nosit však u sebe kilogramy nejrůznějšího zařízení není ale právě moudrým řešením. Obzvláště ženy však ocení naší jedinečnou nabídku dámských “fitness” hodinek Garmin Forerunner 405 HR, které se nespokojí s průměrem a kromě času vám nabídnou celou řadu dalších doplňujících a neméně důležitých údajů.

Jaké jsou tedy vlastnosti těchto netradičních hodinek? Základ samozřejmě tvoří zobrazovaný časový údaj, který si můžete navolit ve dvou standardních formátech 12 a 24h. Zobrazit si můžete také časové zóny, nechybí ani kalendář či denní alarm.

To však nedělá tyto hodinky až tolik výjimečnými. Obzvláště pro sportovněji založené ženy, které chodí například pravidelně běhat, poslouží tyto hodinky jako jakási “kronika” jejich výkonu, která jim zaznamená všechny důležité údaje. Není nad to se přeci stále zlepšovat a tyto hodinky vám spolehlivě ukáží, jestli tomu tak skutečně je.

V jednotlivých režimech se vám zobrazí čas, rychlost, vzdálenost jednotlivých kol, dále průměrná rychlost kola, délka kola či průměrná a maximální rychlost kola. Funkce Auto Lap umožňuje automatické přepnutí přístroje na nový okruh po uběhnutí nadefinované vzdálenosti pro okruh.

Další funkcí je nastavení intervalového tréningu, které umožňuje zadat intervaly tréninku a odpočinku a počet opakování. Všechny tyto údaje přečtete na snadno čitelném a přehledném displeji o průměru 2,7 cm.

Sportovní hodinky Garmin Forerunner 405 HR jsou vybaveny dále funkcemi sport testeru a vestavěným GPS modulem. Jde o vhodný doplněk pro sportovní aktivity v elegantním provedení a velmi příznivé ceně. Vybaveno bezdrátovou komunikací s PC – technologie ANT+Sport™ a bezdrátovým snímačem tepové frekvence (hrudní pás).

Ve výčtu kladů však můžeme pokračovat dále: všestranné použití dokládá robustní vodotěsný kryt, který vám hodinky uchrání až do hloubky 30 m. Hodinky si na ruce připnete díky pohodlnému vinylovému pásku.

Tento model si od nás můžete kromě této žlutavé barvy odnést také v barvě černé anebo barvě zelené. Ovšem ani muži u nás nepřijdou zkrátka díky pánskému modelu těchto hodinek, který nese označení Garmin Forerunner 405 HR, for men.

V nabídce je máme pouze v černém provedení. Koukněte se i na další modely Garmin Forerunner v naší nabídce. Jistě z ní neodejdete, aniž byste si objednali své vlastní “fitness” hodinky.

Nejlepší sportovní hodinky

Sportovní hodinky jsou nezbytnou výbavou každého sportovce, který se chce zlepšovat a dosahovat co nejlepších výkonů. Nejenže slouží jako přesný měřič času, ale také jako praktický průvodce při tréninku. Existuje mnoho různých značek a typů sportovních hodinek, které nabízejí různé funkce a vlastnosti. V tomto článku si představíme nejlepší sportovní hodinky na trhu.

Značkou, která si získala přízeň sportovců a outdoorových nadšenců, je Suunto. Tato finská firma se zaměřuje na výrobu hodinek pro extrémní sporty, jako je horolezectví, potápění nebo lyžování. Suunto hodinky jsou odolné proti vodě a extrémním podmínkám, a nabízejí široké spektrum funkcí, jako je výškoměr, barometr, kompas a GPS.

Další značkou, která se řadí mezi nejlepší sportovní hodinky, je Apple. I když se Apple hodinky nezaměřují výhradně na sport, jejich funkce a vlastnosti je činí skvělými společníky při fyzické aktivitě. S funkcemi jako je monitorování srdečního tepu, krokoměr, GPS a mnoho dalších, Apple hodinky umožňují sledovat a analyzovat své tréninky. Navíc doplňky, jako je Apple Fitness+ a různé sportovní aplikace, dělají z těchto hodinek ideální partnera pro každého sportovce.

Posledním značkou, kterou nelze opomenout, jsou hodinky od společnosti Fitbit. Fitbit je známý svými aktivitními náramky a hodinkami, které mají nejen sportovní funkce, ale také se zaměřují na celkové zdraví a wellness. Fitbit hodinky monitorují spánek, kroky, srdeční tep, spálené kalorie a nabízejí různé tréninkové programy a cvičební videa. Tyto hodinky jsou ideální pro ty, kteří chtějí sledovat svůj denní pohyb a zdraví.

Nejlepší sportovní hodinky závisí na konkrétních potřebách a preferencích jednotlivce. Garmin, Suunto, Apple a Fitbit nabízejí široký výběr modelů s různými funkcemi. Je důležité vybrat si hodinky, které budou vyhovovat vašim sportovním aktivitám a požadavkům.

Ať už jste běžec, cyklista, plavec nebo outdoorový nadšenec, sportovní hodinky jsou nedílnou součástí vaší výbavy. Vyberte si ty, které vám poskytnou potřebné funkce, spolehlivost a pohodlí, a pomohou vám dosáhnout nejlepších výkonů.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang