Topinkovač nemusí být nudný

Spotřebiče

Každý ho zná a většina z nás ho používá. Připraví vám snídani, oběd i večeři. O co se jedná? O topinkovač!

Topinkovač lze najít téměř v každé domácnosti. Většinou stojí někde v koutku kuchyňské linky, někteří ho dokonce schovávají do skříněk. Málokterý totiž vypadá tak, že zapadne do interiéru kuchyně a není rušivým prvkem.

To ale není případ topinkovače ECG SZ 978 red. Už první pohled na něj vám prozradí, že tento topinkovač nedisponuje dalším z řady bílých a nerez nudných provedení kuchyňských spotřebičů.

Topinkovač ECG SZ 978 red je, jak už název napovídá, vyveden v syté červeno-vínové barvě s postranními lištami připomínajícími plech a oválným ovladači. Kombinace všech těchto charakteristik mu zapůjčuje neotřelý retro vzhled.

Topinkovač ECG SZ 978 red samozřejmě nabízí víc než jen skvělý design. Kromě jeho primární funkce – opékání chleba – využijete i rošt k rozpékání housek, funkci přihřívání a rozmrazování a praktickou zásuvku na zbytky pečiva.

Má příkon 800 W, teplota se plynule reguluje a topinkovač se navíc dokáže automaticky sám vypnout a tím zabránit nechtěným nehodám. Pokud tedy hledáte topinkovač, který vzhledem vybočuje z řady těch obyčejných, ale zároveň svými funkcemi nabízí to stejné, ba i víc, topinkovač ECG SZ 978 red je tou správnou volbou pro vás.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang